Ніцца — Базель — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-04-21 02:28 20 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Базель (Швейцарія). ... Ніцца — Базель — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

20 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Базель (Швейцарія).

Ніцца - Базель - 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаНіцца - Базель - 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Ніцца (Франція) — Базель (Швейцарія) — 1:2 (1:0)
Голи: Г. Лаборде (9) — J. Августін (86), K. Адамс (98)

Предупредження: D. Ndoye (32), Данте (38), Будауї (56), Мелвін Бард (59), Пепе (90+6), А. Ремсі (90+4), Хепрен Тюрам (105+1), M. Lang (115)

Огляд матчу Ніцца — Базель:

У напружений вечір на «Альянц Рів’єрі» дві команди, що претендують на вихід до наступного етапу Ліги Європи УЄФА, зустрілися в запеклому поєдинку. У матчі «Ніцца» — «Базель 1893» перший удар гравця «Ніцци» Г. Лаборда вивів господарів уперед у перерві. Однак у другому таймі ФК «Базель 1893» знову вийшов уперед, провівши шквал замін і забивши гол, що забезпечило перемогу з рахунком 2:1 в основний час. Матч почався з яскравої ноти для «Ніцци», коли Г. Лаборд забив гол на 9-й хвилині та вивів їх уперед. Повівши в рахунку, господарі поля закріпили свою перевагу. Однак ФК «Базель 1893» надійно захищався, не даючи «Ніцці» більше шансів до кінця тайму. З початком другого тайму ФК «Базель 1893» пожвавився, став агресивнішим у своєму підході та був сповнений рішучості врятувати хоч щось у цьому матчі. Спроби господарів узяти гру під контроль були припинені низкою жовтих карток.

Спочатку на 56-й хвилині був вилучений Х. Будауї, потім М. Бард на 59-й, а під кінець матчу жовті картки отримали А. Ремзі та Н. Пепе. Тренер ФК «Базель 1893» зробив сміливий хід, випустивши на 72-й хвилині двох ключових запасних гравців, Ж. Огюстена та Р. Калафіорі. Ці зміни окупилися через три хвилини, коли Огюстен забив рівний рахунок, повернувши гостям перевагу. Ще одна заміна на останніх хвилинах призвела до того, що К. Адамс став героєм для ФК «Базель 1893», забивши переможний гол на 98-й хвилині, забезпечивши перемогу з рахунком 2:1. Матч був насичений подіями від початку і до кінця, і було ясно, що обидві команди виклалися на повну. «Ніцца» буде розчарована тим, що втратила перевагу в другому таймі, а ФК «Базель 1893» буде задоволений тим, що зумів відігратися і здобути важливу перемогу. Напередодні наступних матчів обидві команди повинні оцінити свої стратегії і результати, щоб зберегти конкурентоспроможність у турнірі.