Дмитро Кремчанін: «У матчі із «Шахтарем» нерви трохи були»

2023-04-21 20:16 Нападник «Динaмо U-19» Дмитро Кремчанін у домашньому поєдинку з «Шахтарем» (3:2) відзначився забитим м’ячем, а після ... Дмитро Кремчанін: «У матчі із «Шахтарем» нерви трохи були»

Нападник «Динaмо U-19» Дмитро Кремчанін у домашньому поєдинку з «Шахтарем» (3:2) відзначився забитим м’ячем, а після гри розповів про перебіг подій на полі і поділився емоціями від перемоги.

Дмитро Кремчанін (фото: fcdynamo.com)

Як налаштовувалися на цей матч із «Шахтарем», враховуючи нічию із «Рухом» у минулому турі?

— Ми знали, що «Шахтар» теж втратив очки та розуміли, що на наш поєдинок вони налаштовуватимуться із подвійною мотивацією, адже їм була потрібна перемога, щоб випередити нас у турнірній таблиці. Тож ми серйозно готувалися до цього поєдинку, протягом усього тижня відпрацьовували різні компоненти. Відзначу, що втрата Горбача, який напередодні отримав червону картку, була відчутною для нас. Тренер сказав, що я гратиму попереду, задоволений, що вдалося здобути перемогу.

Позиція для нападника для вас вже знайома, адже ви на ній навіть на зборах грали?

— Це дійсно так. На цій позиції почуваюся звично, жодних проблем загалом немає.

Розкажіть про ваш гол. Спершу ви не влучили по м’ячу, але потім доборолися і забили?

— Розіграли м’яч від воріт, послідувала передача, я зачепився за м’яч, зіграв у стінку із Діалло, ми розвернули атаку на інший фланг, пішла подача, я трохи не дотягнувся, але перший зреагував, коли м’яч відлетів від захисника «Шахтаря», і добив, можна сказати, в порожні ворота.

Загалом, присутність Самби Діалло сьогодні допомогла? Адже він забив шедевральний гол, який став переламним.

— Так, якщо раніше Самба ще не так добре влився у команду, то сьогодні провів дуже хорошу гру. Тренери йому зробили підказки у першому таймі — і другу половину зустрічі він видав взагалі шедевральну.

Ви пропустили два майже однакові голи після стандартних положень. У тих моментах хтось персонально недогледів за суперниками?

— Ми готувалися до того, що у них будуть подачі на ближню стійку, але трохи не допрацювали. Не дограли до кінця зі своїми гравцями.

Зараз відставання від «Руху» ще солідне, потрібно набирати очки і сподіватися, що львів’яни їх втратять?

— Так. Ми зараз перебуваємо позаду них, але сподіваємося, що вони втрачатимуть бали. У кожній грі ми будемо здобувати перемоги і чекати на їхню осічку.

Матчі зі «Шахтарем» часто виходять видовищними і яскравими. Чи довелося трохи понервувати, коли перевага «Динамо» була мінімальна?

— В принципі, перший тайм спокійно довели до перерви. Але коли пропустили на початку другої половини зустрічі, так, нерви трохи були. Однак потім заспокоїлися, взяли гру у свої руки і досягли результату.