Арсенал — Саутгемптон — 3:3. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 00:05 21 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Саутгемптон — 3:3. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

21 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Саутгемптон (Англія).

Арсенал - Саутгемптон - 3:3. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаАрсенал - Саутгемптон - 3:3. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Арсенал (Лондон) — Саутгемптон (Англія) — 3:3 (1:2)
Голи: Габріель Мартінеллі (20), Едегор (88), Б. Сака (90) — Сі Джей Алькарас (1), Волкотт (14), Duje Ćaleta-Car (66)

Попередження: Сі Джей Алькарас (27), R. Perraud (32), К. Вокер-Пітерс (42), Зінченко (45+4), Армстронг (76), Ібрагіма Діалло (90+4)

Огляд матчу Арсенал — Саутгемптон:

На стадіоні «Емірейтс» відбувся захопливий матч, у якому «Арсенал» приймав «Саутгемптон» у рамках Прем’єр-ліги. У першому таймі «Саутгемптон» вийшов уперед, коли К. Алькарас забив гол лише через хвилину після початку гри. Арсенал насилу освоївся, і на 14-й хвилині Т. Волкотт знову забив Саутгемптону. Але «Арсенал» відбився, і Г. Мартінеллі забив на 20-й хвилині, довівши рахунок до 2:1. У матчі було багато жовтих карток: К. Алькарас і Р. Перро дістали вилучення у складі «Саутгемптона», а К. Вокер-Пітерс і О. Зінченко — у складі «Арсеналу». Саутгемптон зробив ранню заміну на 41-й хвилині: Й. Беднарек замінив Д. Калета-Кара. Незадовго до перерви гравець «Арсеналу» О. Зінченко також отримав жовту картку. У другому таймі обидві команди провели заміни, причому «Саутгемптон» зробив другу заміну на 46-й хвилині, коли Лянко замінив Алькараса. Ф. Вієйра з «Арсеналу» також вийшов на заміну на 57-й хвилині, замінивши Л. Троссарда.

Саутгемптон збільшив свою перевагу на 66-й хвилині завдяки голу Калета-Кара, зробивши рахунок 3:1. Але «Арсенал» знову дав відсіч, зробивши свої власні заміни: Е. Нкетіа вийшов замість Зінченка на 72-й хвилині. На 76-й хвилині «Саутгемптон» отримав ще одну жовту картку — був вилучений А. Армстронг. Після цього команда зробила дві швидкі заміни: К. Сулемана вийшов замість Армстронга, а Т. Волкотт був замінений на П. Онуачу. «Арсенал» зробив пізній ривок, зробивши дві власні заміни: Р. Нельсон вийшов замість Мартіні. Нельсон вийшов замість Мартінеллі на 85-й хвилині. Саутгемптонець Р. Лавіа також вийшов на заміну на 86-й хвилині, замінивши І. Діалло. Матч закінчився драматично, з двома пізніми голами у ворота «Арсеналу». М. Одегаард забив на 88-й хвилині, а потім гол Б. Сака в компенсований час довів рахунок до 3:3. Діалло отримав жовту картку в останні хвилини гри. Незважаючи на раннє відставання у два м’ячі, «Арсенал» зумів врятувати очко в цьому захопливому матчі Прем’єр-ліги. Саутгемптон чинив гідний опір, але в підсумку не зміг протриматися всі 90 хвилин.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Арсенал, Саутгемптон — Борнмут.