Альмерія — Атлетик — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 19:15 22 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) та ... Альмерія — Атлетик — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) та Атлетик (Більбао).

Альмерія - Атлетик - 1:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаАльмерія - Атлетик - 1:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Альмерія (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 1:2 (0:1)
Голи: А. Сентельєс (90+2) — Nico Williams (9), Де Маркос (56)

Предупредження: Сансет (21), Ойєр Саррага (65), Елі (68), Беренгер (90), Мікель Весга (90+4), A. Pozo (90+4)

Огляд матчу Альмерія — Атлетик:

Альмерія та Атлетик Клуб зійшлися в захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos. У першому таймі «Атлетик» вийшов уперед, забивши гол на 9-й хвилині завдяки голу Н. Вільямса. Альмерія чинила опір щосили, але не змогла влучити у площину воріт, закінчивши перший тайм із рахунком 0:1. У другому таймі «Атлетік» вийшов уперед ще сильніше, і О. де Маркос забив гол на 56-й хвилині, довівши рахунок до 0:2. Альмерія швидко відреагувала і на 56-й хвилині випустила А. Пуігмаля замість А. Ембарби. Ця заміна вдихнула нове життя в команду господарів, яка стала невпинно йти вперед, що призвело до голу А. Сентеллеса на 90-й хвилині. Але було вже надто пізно: «Атлетік» утримав перевагу і виграв матч із рахунком 1:2.

У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, намагаючись взяти гору. І. Вільямс був замінений на А. Беренгера на 46-й хвилині. Беренгера на 46-й хвилині в Атлетик Клубу, а Альмерія випустила Г. Мелеро замість Лазаро на 64-й хвилині, Лео Баптістао замість Ф. Портільо на 64-й хвилині, С. Бабича замість А. Позо на 74-й хвилині та Л. Суареса замість Д. Соузи на тій самій хвилині. Під час матчу також були видані жовті картки: О. Сансет отримав одну за «Атлетик» на 21-й хвилині, а О. Заррага — на 65-й хвилині. Р. Елі з Альмерії також отримав жовту картку на 68-й хвилині, а потім А. Беренгер і М. Весга з Атлетик Клубу і А. Позо з Альмерії на 90-й хвилині. Матч вийшов захопливим і продемонстрував вражаючу майстерність обох команд у їхній боротьбі на полі. Хоча «Атлетик Клуб» вийшов переможцем, «Альмерія» чинила сильний опір і переслідувала своїх суперників до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гетафе — Альмерія, Атлетик — Севілья.