Реал С-дад — Райо Вальєкано — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 21:34 22 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Райо Вальєкано — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Реал С-дад - Райо Вальєкано - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаРеал С-дад - Райо Вальєкано - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 2:1 (0:0)
Голи: А. Серлот (59), Лежен (81) — Ісі Паласон (57)

Предупредження: Оскар Валентин (68), Комесанья (72), Aihen Muñoz (90+2)

Огляд матчу Реал С-дад — Райо Вальєкано:

Футбольний матч Реал Сосьєдад — Райо Вальєкано був сповнений хвилювань і драматизму, а захопливий другий тайм переломив хід гри. Гра проходила на «Реалі Арені», яка є домашнім стадіоном «Реал Сосьєдаду». Матч проходив у рамках ліги Ла Ліга, і обидві команди прагнули перемоги, щоб покращити своє турнірне становище. У першій половині гри обидві команди намагалися взяти матч під свій контроль, але жодна з них не змогла забити жодного гола. Райо Вальєкано зробив першу заміну на 46-й хвилині: А. Мартін вийшов замість П. Чаварріа. Райо Вальєкано вийшов уперед на 57-й хвилині завдяки голу І. Палазона, і «Реал Сосьєдад» залишився в меншості. Однак «Реал Сосьєдад» швидко відповів, і А. Сорлот забив гол за дві хвилини на 59-й хвилині, щоб зрівняти рахунок. Потім «Реал Сосьєдад» здійснив три заміни на 62-й хвилині: М. Меріно, А. Барренетксеа і М. Оярсабаль замінили А. Ільярраменді, Т. Кубо і Момо відповідно. Райо Вальєкано зробив другу заміну на 67-й хвилині: О. Трехо замінив С. Санчеса.

Потім обидві команди отримали жовті картки, причому О. Валентин із «Райо Вальєкано» отримав жовту картку на 68-й хвилині, а С. Комесана — на 72-й хвилині. На 79-й хвилині С. Комесана та Р. де Томас були замінені на П. Сісса та С. Камелло відповідно. А. Сорлот із «Реал Сосьєдаду» був замінений на К. Фернандеса на 81-й хвилині. Однак на 81-й хвилині власний гол гравця «Реал Сосьєдаду» Ф. Лежена приніс «Райо Вальєкано» перевагу. Райо Вальєкано зробив останню заміну на 83-й хвилині: І. Балліу замінив У. Лопеса. Реал Сосьєдад зробив останню заміну на 85-й хвилині: Д. Сільва замінив Б. Мендеса. Гра закінчилася з рахунком 2:1, «Реал Сосьєдад» не зміг зрівняти рахунок на останніх хвилинах гри. А. Муньос із «Реал Сосьєдаду» отримав жовту картку в компенсований час, але це практично не вплинуло на результат гри. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував талант і рішучість обох команд. Хоча «Реал Сосьєдад» міг бути розчарований результатом, вони можуть втішитися тим, що віддали всі сили на полі. Тільки час покаже, чи зможуть вони відігратися в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Реал С-дад, Райо Вальєкано — Барселона.