Севілья — Вільярреал — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-24 00:00 23 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Вільярреал — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Вільярреал (Іспанія).

Севілья - Вільярреал - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаСевілья - Вільярреал - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Севілья (Іспанія) — Вільярреал (Іспанія) — 2:1 (1:0)
Голи: Мір (34), Ю. Ен-Несірі (90+4) — Пау Торрес (57)

Предупредження: Дж. Фойт (70), A. Mandi (73), Ерік Ламела (85)

Огляд матчу Севілья — Вільярреал:

Матч між «Севільєю» і «Вільярреалом» на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» у Ла Лізі був напруженим, обидві команди показали хорошу боротьбу. У середині матчу «Севілья» вела з рахунком 1:0. На 21-й хвилині «Вільярреал» зробив першу заміну. Вони замінили Х. Л. Моралеса на Н. Джексона. Однак це не дало їм того імпульсу, на який вони розраховували, оскільки на 34-й хвилині Р. Мір із «Севільї» забив гол, довівши рахунок до 1:0. Перед самою перервою у Вільярреала був шанс відповісти, але гол Н. Джексона було скасовано через офсайд. У результаті Вільярреал пішов на перерву з рахунком 1:0. На 57-й хвилині Вільярреал, нарешті, знайшов свою мету, забивши гол від П. Торреса.

Це зрівняло рахунок і додало «Вільярреалу» такого необхідного імпульсу. Однак «Севілья» швидко відреагувала, зробивши дві вирішальні заміни на 58-й хвилині. Друга заміна, Й. Ен-Несірі, забила переможний гол на 90-й хвилині. У матчі також було кілька жовтих карток і замін з боку обох команд. Гравці «Вільярреала» Х. Фойт і А. Манді отримали жовті картки, а гравець «Севільї» Е. Ламела також отримав одну. Обидві команди також зробили по чотири заміни, при цьому Сусо з «Севільї» і Г. Ло Сельсо з «Вільярреала» вийшли на заміну. У підсумку, «Севілья» здобула перемогу з рахунком 2:1. Незважаючи на зусилля «Вільярреала», стратегічні заміни і сильна оборона «Севільї» виявилися для них занадто складним завданням.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Севілья, Вільярреал — Еспаньол.