Бетіс — Реал С-дад — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-26 01:00 25 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Реал С-дад — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

25 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Бетіс - Реал С-дад - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаБетіс - Реал С-дад - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 31-й тур

Бетіс (Севілья) — Реал С-дад (Сан-Себастьян) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Мартін Субіменді (38), Гвідо Родрігес (56), Aihen Muñoz (58), Ігор Зубельдія (59)

Огляд матчу Бетіс — Реал С-дад:

Реал Бетіс і Реал Сосьєдад зіграли в безгольову нічию в матчі Ла Ліги на стадіоні Беніто Вільямарін. Хоча обидві команди мали кілька моментів, жодна з них не змогла забити гол. У матчі було кілька важливих моментів, включно з жовтою карткою для М. Зубіменді з «Реал Сосьєдаду» на 38-й хвилині. Потім відбулися дві заміни у складі «Реал Бетіс»: на 46-й хвилині А. Гуардадо і Родрі замінили Б. Іглесіаса і Луїса Енріке. Однак матч залишався безгольовим, і лише на 56-й хвилині Г. Родрігес із «Реал Бетіса» отримав жовту картку.

Ще дві жовті картки були показані на 58-й та 59-й хвилинах А. Муньосу та І. Зубельдії з «Реал Сосьєдаду». На 62-й хвилині «Реал Сосьєдад» зробив три заміни: М. Оярсабаль, А. Ільярраменді та Б. Мендес вийшли замість А. Барбара. Мендес вийшли замість А. Барренетксеа, М. Меріно і Д. Сільви. На 73-й хвилині «Реал Бетіс» мав шанс повести в рахунку, але А. Муньйос із «Реал Сосьєдаду» був замінений на А. Елустондо. Реал Сосьєдад також ввів у гру А. Сорлота замість К. Фернандеса як пізню заміну. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла влучити у площину воріт, і матч закінчився безрезультатно. Обидві команди прагнутимуть покращити свої результати в наступних матчах і взяти вдома три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Бетіс, Осасуна — Реал С-дад.