Ноттінгем Форест — Брайтон — 3:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-26 23:36 26 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Брайтон — 3:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

26 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Брайтон (Англія).

Ноттингем Форест - Брайтон - 3:1. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Брайтон - 3:1. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Брайтон (Англія) — 3:1 (1:1)
Голи: Гросс (45+3), Гіббс-Вайт (90+1) — F. Buonanotte (38)

Попередження: Феліпе (4), K. Navas (90+14)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Брайтон:

Футбольні вболівальники стали свідками захопливого матчу між «Ноттінгем Форест» і «Брайтоном» на стадіоні «Сіті Граунд» у рамках Прем’єр-ліги. У перерві рахунок був рівним — 1:1, але «Ноттінгем Форест» вийшов уперед із рахунком 3:1. Гра почалася дуже бурхливо: лише через чотири хвилини після початку матчу «Ноттінгем Форест» отримав жовту картку. Феліпе, гравець «Ноттінгем Форест», отримав попередження від судді за порушення правил. Дії продовжилися після пропущеного пенальті гравцем «Ноттінгем Форест» Б. Джонсоном лише за сім хвилин, залишивши вболівальників у напрузі. На 14-й хвилині «Ноттінгем Форест» здійснив першу заміну в грі: М. Ніахате був замінений на Д. Ворралла. Заміна, здавалося, пішла на користь команді, оскільки на 38-й хвилині гравець «Брайтона» Ф. Буонанотте забив перший гол у матчі. Однак перед самою перервою «Ноттінгем Форест» відповів власним голом П. Гросса, зрівнявши рахунок 1:1. У другому таймі відбулася ще одна заміна у складі «Ноттінгем Форест»: на 65-й хвилині Н. Вільямс був замінений. Вільямс був замінений на К. Куяте.

Цього разу «Ноттінгем Форест» домігся свого: Даніло забив гол на 69-й хвилині. Незабаром після цього «Брайтон» зробив першу заміну: П. Еступінан замінив Д. Велбека на 72-й хвилині. Брайтон швидко зробив ще дві заміни: Х. Енсісо замінив Д. Ундава на 75-й хвилині, а Ф. Буонанотте замінив О. Оффіа на 88-й хвилині. Між цими замінами «Ноттінгем Форест» зробив третю заміну: на 80-й хвилині Т. Авоній був замінений на А. Айю. Коли гра наближалася до завершення, «Ноттінгем Форест» зробив останню заміну: на 86-й хвилині Б. Джонсон. Джонсон був замінений на Х. Тоффоло. Матч став захоплюючим в останні хвилини: на 90-й хвилині у ворота «Ноттінгем Форест» було призначено пенальті. М. Гіббс-Вайт, вийшовши на ударну позицію, забив третій і останній гол у матчі. Однак у грі ще залишалися події, і Брайтон забив гол на останній хвилині, який у підсумку був скасований через офсайд. К. Навас із «Ноттінгем Форест» також отримав жовту картку на 90-й хвилині за порушення правил. Уболівальники залишали стадіон у захваті від захопливого матчу і перемоги «Ноттінгем Форест», здобутої з такими труднощами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Ноттінгем Форест, Брайтон — Вулверхемптон.