Іван Гецко: «Зі сторони матч Англія — Україна нагадував договірняк»

2023-04-27 15:25 Колишній нападник збірної України Іван Гецко поділився враженнями від матчу відбору Євро-2024 Англія — Україна (2:0). ... Іван Гецко: «Зі сторони матч Англія — Україна нагадував договірняк»

Колишній нападник збірної України Іван Гецко поділився враженнями від матчу відбору Євро-2024 Англія — Україна (2:0).

Іван Гецко

«Збірна повинна бути на максимальному рівні своєї гри, але його і близько не було видно 26 березня на „Вемблі“. Я не пригадаю такого матчу національної команди — без агресії, без тиску, без гостроти, без ударів, без кутових. Руслан Малиновський міг у чемпіонаті Італії за тайм 4-5 разів пробити по воротах, а тут за повний матч не приклався жодного разу.

Великі питання у мене до складу. Чому найкращий бомбардир УПЛ Артем Довбик вийшов тільки на 16-ть хвилин? Центральним нападником замість нього зі стартових хвилин був Роман Яремчук, у якого так мало практики в „Брюгге“. Євген Коноплянка вже давно розчинився в чемпіонаті Польщі, але теж вийшов на заміну. Сподіваюся, що це не так, але з боку зустріч нагадувала договірняк — ми віддаємо гру, але ви нас не нищіть, обіграйте з безсоромним результатом», — сказав Гецко.