Валенсія — Вальядолід — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-27 22:30 27 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Вальядолід — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Вальядолід (Іспанія).

Валенсия - Вальядолид - 2:1. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Вальядолид - 2:1. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 31-й тур

Валенсія (Іспанія) — Вальядолід (Іспанія) — 2:1 (0:1)
Голи: Муктар Діахабі (60), J. Герра Морено (90+3) — К. Ларін (6)

Предупредження: Перес (55), Масіп (57), Мартін Хонгла (66), Хоакін Фернандес (71)

Огляд матчу Валенсія — Вальядолід:

На стадіоні «Месталья» відбувся матч Ла Ліги між «Валенсією» та «Вальядолідом», і що це була за гра! За рахунку 0:1 на користь «Вальядоліда» в другому таймі «Валенсії» належало виконати велику роботу, щоб вийти на перше місце. Початок матчу був доволі збалансованим, обидві сторони прагнули взяти під контроль середину поля та створити кілька моментів. Однак першим ударив Вальядолід: К. Ларін забив гол на 6-й хвилині та вивів свою команду вперед. З цього моменту «Валенсія», здавалося, не могла розпочати гру. У них було кілька шансів, але вони не могли влучити у площину воріт. Вальядолід, навпаки, здавалося, був задоволений тим, що відсиджувався і захищав свою перевагу. Перерва, здавалося, надала «Валенсії» необхідного імпульсу, бо в другому таймі вона вийшла на поле сильнішою.

Дійсно, всього через 10 хвилин після початку тайму М. Діахабі забив гол, зрівнявши рахунок 1:1. З цього моменту «Валенсія», здавалося, взяла ініціативу у свої руки і намагалася створити більше моментів. По ходу матчу «Вальядолід» почав втрачати самовладання і отримав кілька жовтих карток. Вони також зробили кілька замін, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Однак, незважаючи на їхні зусилля, «Валенсії» вдалося забити ще один гол на останніх хвилинах матчу. Х. Герра Морено, який щойно вийшов на заміну, забив переможний гол на 90-й хвилині і приніс своїй команді таку необхідну перемогу. Загалом, це був захопливий матч і чудовий приклад футболу високого рівня, яким славиться Ла Ліга. І «Валенсія», і «Вальядолід» повинні пишатися своїми зусиллями, але в підсумку саме «Валенсія» виявилася на висоті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Валенсія, Вальядолід — Атлетіко.