Евертон — Ньюкасл — 1:4. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-27 23:45 27 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Ньюкасл — 1:4. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Ньюкасл (Англія).

Эвертон - Ньюкасл - 1:4. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Ньюкасл - 1:4. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Ньюкасл (Англія) — 1:4 (0:1)
Голи: Макніл (80) — К. Вілсон (28), Джоелінтон (72), К. Вілсон (75), Дж. Мерфі (81)

Попередження: Онана (40), M. Targett (53), Н. Мопе (90+5)

Огляд матчу Евертон — Ньюкасл:

В одному з матчів Прем’єр-ліги на «Гудісон Парк» «Евертон» приймав «Ньюкасл». У цій грі «Ньюкасл» здобув домінуючу перемогу над своїми суперниками з рахунком 4:1 в основний час. Хвилювання і напруженість матчу принесли вболівальникам захопливі враження. У першій половині матчу «Ньюкасл» вийшов уперед завдяки голу К. Вілсона на 28-й хвилині. Хоча «Евертон» намагався зрівняти рахунок, їм не вдалося досягти успіху, і перший тайм закінчився з рахунком 0:1. Після перерви в грі відбулися деякі зміни, оскільки на 67-й хвилині М. Альмірон був замінений на Дж. Мерфі. Через хвилину Джоелінтон забив ще один гол у ворота «Ньюкасла», довівши рахунок до 2:0. Евертон зробив заміну на 73-й хвилині, коли А. Онана покинув поле, замінивши Н. Мопая. Мопая.

Однак, незважаючи на всі зусилля, їм не вдалося зупинити натиск «Ньюкасла», і на 75-й хвилині К. Вілсон забив свій другий гол у матчі. Евертон спробував врятувати становище, забивши гол Д. МакНіла на 80-й хвилині, але ще два голи від гравців Ньюкасла Дж. Мерфі та С. Лонгстаффа (забиті на 81-й і 87-й хвилинах відповідно) закріпили перемогу над суперником. Незважаючи на кілька замін, проведених обома командами, включно з Сіммсом і Гуйє, які увійшли в гру за «Евертон» на 83-й хвилині, «Ньюкасл» все одно виявився занадто сильним для своїх суперників. Матч закінчився жовтою карткою Н. Мопая з боку «Евертона» в компенсований час. Загалом, це був матч, який показав сильні та слабкі сторони обох команд. «Евертон» повинен буде переглянути свою стратегію і поліпшити деякі аспекти, якщо вони хочуть виграти наступний матч. Тим часом, «Ньюкасл» буде прагнути розвинути імпульс свого нещодавнього успіху і продовжити свою хорошу форму.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лестер — Евертон, Ньюкасл — Саутгемптон.