Саутгемптон — Борнмут — 0:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-27 23:46 27 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і ... Саутгемптон — Борнмут — 0:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і Борнмут (Англія).

Саутгемптон - Борнмут - 0:1. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаСаутгемптон - Борнмут - 0:1. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Саутгемптон (Англія) — Борнмут (Англія) — 0:1 (0:0)
Голи: Маркус Таверньє (50)

Предупредження: Маркос Сенесі (64), Лерма (77), Матіас Вінья (86)

Огляд матчу Саутгемптон — Борнмут:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги між «Саутгемптоном» і «Борнмутом» на стадіоні «Сент-Мері» саме «Борнмут» здобув перемогу з рахунком 1:0. Перший тайм пройшов у напруженій і рівній боротьбі, жодній з команд не вдалося вийти вперед до перерви. Саутгемптон зробив заміну на 36-й хвилині, випустивши Р. Перро замість А. Мейтленда-Найлса. На 46-й хвилині господарі зробили ще одну заміну: Дж. Ворд-Проуз вийшов замість Лянко. Але саме «Борнмут» на 50-й хвилині забив вирішальний гол, коли М. Таверньє вивів гостей уперед. Потім Саутгемптон швидко здійснив ще дві заміни: Т. Волкотт і М. Ельюнуссі вийшли замість К. Адамса і С. Армстронга на 61-й хвилині. Армстронга на 61-й хвилині. На 64-й хвилині гравець «Борнмута» М. Сенезі дістав жовту картку, що змусило команду гостей провести заміну, замінивши на 67-й хвилині того ж гравця на І. Забарного.

А. Армстронг із «Саутгемптона» був замінений на К. Сулемана на 76-й хвилині, а гравець «Борнмута» Ж. Лерма був вилучений за жовту картку на наступній хвилині. Потім «Борнмут» зробив дві заміни: М. Таверньє був замінений на А. Сміта на 79-й хвилині, а М. Віна отримав жовту картку на 86-й хвилині. На 89-й хвилині Саутгемптон не зарахував гол через офсайд, що позбавило їх шансу зрівняти рахунок. Борнмут зробив ще дві заміни в останні хвилини гри, випустивши П. Біллінга замість Д. Уоллінга. Біллінга замість Д. Ваттари і Д. Соланке замість К. Мура на 90-й хвилині. У підсумку, завдяки голу Таверньє, забитому на початку другого тайму, перемогу здобув «Борнмут». Матч був напруженим поєдинком між двома рівними за силами командами. Саутгемптон буде шкодувати про втрачені шанси і постарається відігратися в наступному матчі, в той час як Борнмут буде прагнути закріпити результат і просунутися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Саутгемптон, Борнмут — Лідс.