Тоттенгем — Ман.Юнайтед — 2:2. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-28 00:15 27 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Ман.Юнайтед — 2:2. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Ман.Юнайтед (Англія).

Тоттенхэм - Ман.Юнайтед - 2:2. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Ман.Юнайтед - 2:2. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Ман.Юнайтед (Англія) — 2:2 (0:2)
Голи: Педро Порро (56), Сон Хин Мін (79) — Санчо (7), Маркус Решфорд (44)

Попередження: П. Хойбйорг (41), A. Wan-Bissaka (43), V. Lindelof (59)

Огляд матчу Тоттенгем — Ман.Юнайтед:

На футбольних уболівальників очікувало захопливе видовище на стадіоні «Тоттенгем Хотспур», де «Тоттенгем» зустрівся з «Манчестер Юнайтед» у матчі Прем’єр-ліги. Незважаючи на повільний початок матчу з боку «Тоттенхема», вболівальники сподівалися, що в другому таймі їхня команда створить щось чарівне. Однак перший тайм належав «Манчестер Юнайтед», оскільки вони повели в рахунку з перевагою у два м’ячі. Перший гол у матчі стався на 7-й хвилині, коли новий гравець «Манчестер Юнайтед», Джей Санчо, забив чудовий гол. Тоттенгем спробував відповісти, але в підсумку заробив жовту картку на 41-й хвилині, коли попередження отримав П. Хойбйорг. Невдовзі після цього жовту картку отримав і гравець «Манчестер Юнайтед» А. Ван-Біссака. Перший тайм закінчився другим голом «Манчестер Юнайтед» на 44-й хвилині у виконанні М. Решфорда. Другий тайм почався з того, що «Тоттенгем» був сповнений рішучості відігратися. Їхні зусилля окупилися на 56-й хвилині, коли П. Порро забив гол, на радість уболівальників «Тоттенхема». «Манчестер Юнайтед» отримав жовту картку на 59-й хвилині, коли В. Лінделоф був попереджений.

Обидві команди зробили заміни на 61-й хвилині. Тоттенгем випустив Річарлісона замість Д. Кулусевскі, а Манчестер Юнайтед здійснив дві заміни: К. Еріксен замінив Фреда, а Ж. Санчо замінив А. Марсьяля. На 71-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив ще дві заміни: Антоні вийшов замість В. Вегхорста, а А. Ван-Біссака замінив Т. Маласія. Тоттенгем також зробив дві заміни на 77-й хвилині, коли І. Перішич вийшов замість Б. Девіса, а П. Порро був замінений на А. Данжуму. Данжуму. «Тоттенгем» був сповнений рішучості зрівняти рахунок, і їхні зусилля окупилися, коли на 79-й хвилині забив Сон Хин-Мін. За рахунку 2:2 обидві команди шукали можливість забити переможний гол. Однак в останні хвилини матчу більше голів забито не було, і гра закінчилася вражаючою перемогою «Тоттенхема». Загалом, матч пройшов у запеклій боротьбі, і «Тоттенгем», і «Манчестер Юнайтед» продемонстрували свою майстерність в атаці. Протягом усього матчу вболівальники були в напрузі, обидві команди демонстрували свій бойовий дух. Зрештою, повернення «Тоттенхема» виявилося видатним досягненням, і «Тоттенхем» домігся нічиєї з «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Тоттенгем, Ман.Юнайтед — Астон Вілла.