Атлетик — Севілья — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-28 01:00 27 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Севілья — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Севілья (Іспанія).

Атлетик - Севилья - 0:1. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Севилья - 0:1. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 31-й тур

Атлетик (Більбао) — Севілья (Іспанія) — 0:1 (0:0)
Голи: Окампос (90+1)

Попередження: Ерік Ламела (38), Акунья (45), Сансет (72), Окампос (81), Рауль Гарсія (90+3), Альварес (90+3)

Огляд матчу Атлетик — Севілья:

У захопливому матчі Ла Ліги між клубом «Атлетік» і «Севільєю» домашня публіка на стадіоні «Сан Мамес Баррія» залишилася з розбитим серцем, оскільки «Севілья» здобула перемогу з рахунком 1:0. У першому таймі в обох команд були можливості забити, але в перерві рахунок залишився 0:0. Два голи «Атлетик» були скасовані через офсайд, перший з них був забитий Н. Вільямсом на 8-й хвилині, а другий — Г. Гурузетою на 16-й хвилині. Гурузетою на 16-й хвилині. Гравець «Севільї» Е. Ламела отримав жовту картку на 38-й хвилині, а перед самою перервою жовту картку отримав М. Акуна. На початку другого тайму «Севілья» провела заміну на 46-й хвилині, замінивши Е. Ламелу на Б. Гіля.

Ця заміна принесла свої плоди, оскільки «Севілья» почала домінувати в середині поля і чинити тиск на оборону «Атлетик». Севілья продовжувала робити заміни: І. Ракітіч вийшов на 55-й хвилині замість П. Гуйє, а Х. Навас — на 56-й хвилині замість Г. Монтьєля. Сусо також вийшов на заміну на 56-й хвилині замість Папу Гомеса. Атлетик" зробив першу заміну на 66-й хвилині, замінивши Г. Гурузету на А. Беренгера. Однак саме «Севілья» забила вирішальний гол на 90-й хвилині, з пенальті, забитого Л. Окампосом. Гравці «Атлетик Клуж» І. Альварес та Р. Гарсія отримали жовті картки в останні хвилини гри. Попри всі зусилля, «Атлетик» не зміг забити гол, і «Севілья» поїхала з трьома очками. Гра продемонструвала кілька захопливих моментів і показала конкурентний характер футболу Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Атлетик, Севілья — Жирона.