Лечче — Удінезе — 1:0. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-28 21:30 28 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Удінезе — 1:0. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

28 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Удінезе (Італія).

Лечче - Удинезе - 1:0. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Удинезе - 1:0. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 32-й тур

Лечче (Італія) — Удінезе (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Стрефецца (62)

Попередження: Дж. Біжол (7), Алексіс Блін (35), Стрефецца (50), Перес (63), Хоан Гонсалес (85), А. Сізей (90+1)

Огляд матчу Лечче — Удінезе:

У запеклій боротьбі на стадіоні Комунале Віа дель Маре «Лечче» зумів здобути перемогу над «Удінезе» з рахунком 1:0 у рамках Серії А. Гра почалася з того, що обидві команди прагнули заволодіти перевагою, але в дебюті більше моментів створив «Удінезе». Перша значна подія в матчі сталася на 7-й хвилині, коли гравець «Удінезе» Ж. Бійол отримав жовту картку за грубий виклик. Лечче теж невдовзі отримав попередження, коли А. Блін був вилучений з поля на 35-й хвилині. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, обидві команди не змогли влучити у площину воріт. Лечче яскраво почав другий тайм і швидко отримав право на пенальті на 62-й хвилині, коли Г. Стрефецца сфолив у штрафному.

Стрефецца сам вийшов на ударну позицію і не помилився, відправивши воротаря не в той бік, щоб Лечче повів у рахунку. Удінезе спробував відігратися і зробив подвійну заміну на 62-й хвилині, випустивши Л. Самарджича і С. Ловрича замість Ф. Товіна і Т. Арслана. Однак «Лечче» зберіг рішучість в обороні й утримав перевагу. Ближче до кінця гри обидві команди зробили безліч замін у спробі змінити результат матчу. У підсумку «Лечче» втримав свою невелику перевагу і забезпечив собі три важливі очки в Серії А. Це була важка перемога «Лечче», який буде задоволений своєю грою. Удінезе, навпаки, буде розчарований результатом, оскільки вони створили безліч моментів, але не змогли їх реалізувати. Цей матч став нагадуванням про те, що кожне очко має вирішальне значення в Серії А, і обидві команди будуть прагнути виправити ситуацію в наступних матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Лечче, Удінезе — Наполі.