Бохум — Боруссія Д — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-28 23:31 28 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Боруссія Д — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

28 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Боруссія Д (Дортмунд).

Бохум - Боруссия Д - 1:1. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Боруссия Д - 1:1. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 30-й тур

Бохум (Німеччина) — Боруссія Д (Дортмунд) — 1:1 (1:1)
Голи: Ентоні Лосілла (5) — К. Адейємі (7)

Попередження: Даніло Соареш (30), К. Адейємі (43), С. Халлер (43)

Огляд матчу Бохум — Боруссія Д:

Матч між командами VfL BOCHUM і «Боруссія» Дортмунд був напруженим, обидві команди виклалися на повну, щоб посісти перше місце в цьому матчі Бундесліги. VfL BOCHUM розпочав матч впевнено, А. Лосілья забив перший гол лише через 5 хвилин після початку гри. Однак їхня перевага була недовгою, бо гравець дортмундської «Боруссії» К. Адейємі забив свій гол всього через 2 хвилини на 7-й хвилині. Гра тривала, обидві команди демонстрували високу майстерність на полі, але водночас зазнавали невдач: жовті картки отримали Д. Т. Соарес із VfL BOCHUM та К. Адейємі й С. Халлер із дортмундської «Боруссії». Халлер із дортмундської «Боруссії» на 30-й та 43-й хвилинах відповідно. Коли гра сягнула позначки 70-ї хвилини, VfL BOCHUM вирішив зробити свою першу заміну, випустивши П. Хофманна замість М. Брошинського.

Боруссія Дортмунд швидко зробила свою першу заміну на 73-й хвилині, помінявши С. Халлера на Ю. Мукоко і Й. Брандта на М. Реуса. Потім на 78-й хвилині VfL BOCHUM зробив подвійну заміну: К. Гамбоа замінив С. Янко, а Т. Асано вийшов замість С. Цоллера. На тій самій хвилині дортмундська «Боруссія» також зробила заміну: К. Адейємі покинув поле, а замість нього вийшов Г. Рейна. У міру того як час минав, VfL BOCHUM здійснив ще дві заміни на 85-й хвилині, випустивши К. Стафілідіса замість Д. Т. Суареса і П. Остерхаге замість П. Кунде. Дортмундська «Боруссія» також зробила дві заміни, замінивши Д. Малена на М. Вольфа і Ж. Райерсона на А. Модеста на 88-й хвилині. Модеста на 88-й хвилині. Незважаючи на те, що обидві команди виклалися на повну, матч закінчився внічию 1:1 — результат, можливо, незадовільний для обох команд, але такий, що відображає напружену гру. Загалом, це був захопливий матч між двома претендентами на перемогу в Бундеслізі, які продемонстрували свій талант і майстерність на полі стадіону «Воновія Рурштадіон».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Бохум, Боруссія Д — Вольфсбург.