Осасуна — Реал С-дад — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 00:01 28 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Реал С-дад — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

28 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Осасуна - Реал С-дад - 0:2. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Реал С-дад - 0:2. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур

Осасуна (Памплона) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 0:2 (0:1)
Голи: Серхіо Еррера (6), Т. Кубо (90)

Предупредження: Хуан Крус (68), М. Санчес (84), Ігор Зубельдія (88), Монкайола (90)

Огляд матчу Осасуна — Реал С-дад:

Матч Ла Ліги між «Осасуною» та «Реал Сосьєдадом» відбувся на стадіоні «Ель Садар», обидві команди прагнули перемоги. У першій половині гри «Реал Сосьєдад» вийшов уперед завдяки голу гравця «Осасуни» С. Еррери на 6-й хвилині. На початку другого тайму «Реал Сосьєдад» зробив першу заміну: Момо замінив М. Оярсабаля на 46-й хвилині. Осасуна незабаром відповіла, випустивши К. Гарсію замість А. Будимира на 61-й хвилині. Реал Сосьєдад зробив дві заміни на 63-й хвилині: А. Барренетксеа замінив Т. Кубо, а К. Фернандес вийшов замість А. Сорлота.

На 68-й хвилині гравець «Осасуни» Х. Крус дістав жовту картку, а на 69-й хвилині Р. Пенья і К. Барха були замінені на Р. Гарсію і К. Авілу відповідно. На 74-й хвилині «Осасуна» зробила ще дві заміни: І. Муньос і А. Орос замінили Л. Торро і П. Ібаньєса. Реал Сосьєдад зробив дві останні заміни на 77-й хвилині, замінивши Б. Мендеса на Д. Сільву та А. Горосабеля на А. Елустондо. М. Санчес з «Осасуни» отримав жовту картку на 83-й хвилині, а І. Зубельдіа з «Реал Сосьєдаду» був вилучений з поля на 88-й хвилині. Гра закінчилася перемогою «Реал Сосьєдаду», другий гол забив Т. Кубо на 90-й хвилині. Незважаючи на зусилля «Осасуни», заміни у складі «Реал Сосьєдаду» зіграли вирішальну роль у досягненні перемоги. Цей матч став нагадуванням про важливість замін у футболі та про те, як часто вони можуть змінити результат гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Осасуна, Реал С-дад — Реал.