Кр-л Пелас — Вест Гем — 4:3. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 17:23 29 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Вест Гем — 4:3. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Вест Гем (Лондон).

Кр-л Пэлас - Вест Хэм - 4:3. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Вест Хэм - 4:3. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Вест Гем (Лондон) — 4:3 (3:2)
Голи: Дж. Айю (15), В. Заха (20), Шлупп (30), Е. Ез (66) — Соучек (9), Міхаїл Антоніо (35), Н. Агерд (72)

Предупредження: Дж. Айю (15), Соучек (24), Володимир Куфаль (58)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Вест Гем:

Матч Прем’єр-ліги між «Кристал Пелас» і «Вест Гемом» на «Селхерст Парк» вийшов захопливим. Обидві команди продемонстрували чудові атакувальні наміри, і в матчі було забито сім голів, що дало змогу йому стати одним із найрезультативніших у сезоні. Вест Гем відкрив рахунок на 9-й хвилині голом Т. Соучека, але Кристал Пелас швидко відповів, коли на 15-й хвилині Дж. Айю вилучили за святкування, що викликало невелику затримку в «орлів». Проте, вони продовжували атакувати і були винагороджені на 20-й хвилині, коли У. Заха забив приголомшливий гол, вивівши господарів уперед. Якраз коли здавалося, що «Кристал Пелас» перейде до перерви, «Вест Гем» зрівняв рахунок завдяки голу М. Антоніо на 35-й хвилині.

Однак Дж. Шлупп забезпечив «Кристал Пелас» перевагу, забивши гол на 30-й хвилині. У другому таймі обидві команди продовжили атакувати, і на 66-й хвилині «Кристал Пелас» заробив пенальті, який реалізував Е. Езе. Але «Вест Гем» не здавався і швидко забив свій третій гол за вечір на 72-й хвилині завдяки Н. Агуерду. Агуерду. На останніх хвилинах гри обидві команди зробили заміни, щоб спробувати змінити рахунок. О. Едуард вийшов на поле у складі «Кристал Пелас» і майже одразу ж відзначився, але його удар припав у стійку. Вест Гем випустив М. Корне замість М. Антоніо і втримав перемогу. Загалом, це була фантастична демонстрація атакувального футболу від обох команд, а вболівальники на «Селхерст Парк» отримали задоволення від свята голів. У той час як «Кристал Пелас» буде розчарований тим, що не зміг утримати перевагу в перерві, «Вест Гем» буде в захваті від своєї перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Кр-л Пелас, Вест Гем — Ман.Юнайтед.