Кривбас — Олександрія — 2:1. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 17:24 29 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Олександрія — 2:1. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Олександрія (Олександрія).

Кривбасс - Александрия - 2:1. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Александрия - 2:1. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 23-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Олександрія (Олександрія) — 2:1 (0:0)
Голи: Стецков (65), A. Микитишин (81) — Д. Мірошниченко (90+2)

Попередження: M. Луньов (41), Хомченовський (46), K. Сіхеєв (50), V. Бондаренко (75), K. Приходько (88)

Огляд матчу Кривбас — Олександрія:

Матч Прем’єр-ліги на стадіоні «Металург» між «Гірником» і «Олександрією» вийшов захоплюючим, обидві команди показали високі результати, але в підсумку перемога дісталася «Гірнику» з рахунком 2:1. У першому таймі було дуже мало явних моментів, і він закінчився без голів для обох сторін. Найближче команди підійшли до розв’язки, коли гравець «Гірника» М. Луньов отримав жовту картку на 41-й хвилині, що в кінцевому підсумку виявилося дороговартісним для гравця і його команди. Другий тайм розпочався з того, що на 46-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гірника» Д. Хомченовський, а на 50-й хвилині — гравець «Олександрії» К. Сіхеєв. Однак саме «Гірник» на 65-й хвилині остаточно вирвав перемогу, забивши гол Т. Стецковій.

Олександрія спробувала відігратися, зробивши дві заміни на 73-й хвилині — В. Волошина на Д. Мірошниченка, а М. Михайленка на Е. Мустафаєва. Однак саме «Гірник» збільшив свою перевагу на 81-й хвилині завдяки фантастичному голу А. Микитишина. «Олександрія» спробувала відігратися, випустивши на 83-й хвилині Д. Скорка замість І. Матюшенка, але цього виявилося недостатньо, щоб переломити перевагу «Гірника» — 2:0. На 90-й хвилині «Олександрія» все ж зуміла забити втішний гол завдяки голу Д. Мірошниченка, але для гостей це виявилося надто пізно. У підсумку «Гірник» набрав усі три очки і зміцнив свої позиції в Прем’єр-лізі, а «Олександрія» буде шкодувати про втрачені можливості. Проте обидві команди показали чудовий футбол для своїх уболівальників, і гра стала підтвердженням рівня якості гри в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інгулець — Кривбас, Львів — Олександрія.