Брайтон — Вулверхемптон — 6:0. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 19:00 29 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Вулверхемптон — 6:0. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Брайтон - Вулверхэмптон - 6:0. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Вулверхэмптон - 6:0. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Брайтон (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 6:0 (4:0)
Голи: D. Undav (6), Гросс (13), Гросс (26), Велбек (39), Велбек (48), D. Undav (66)

Предупредження: Дж. Вельтман (45+5), А. Траоре (90+1)

Огляд матчу Брайтон — Вулверхемптон:

Брайтон енд Хоув Альбіон приймав Вулверхемптон Вондерерс на стадіоні American Express Community Stadium у матчі Прем’єр-ліги, в якому Брайтон домінував від початку і до кінця. До перерви «Брайтон» був попереду на чотири м’ячі, а «Вулвз» не змогли забити жодного гола. Остаточний рахунок матчу — 6:0 на користь «Брайтона». Подія почалася з голу Д. Ундава з «Брайтона» протягом перших шести хвилин після початку гри. Це поклало початок блискучому виступу «Брайтона», коли голи стали приходити регулярно. Ще одним бомбардиром «Брайтона» став П. Гросс, який забив два голи — один на 13-й хвилині, а інший на 26-й хвилині гри. Перший тайм закінчився тим, що «Вовки» внесли зміни до свого складу, випустивши Н. Семедо замість Д. Поден. Семедо замість Д. Поденсе. Другий тайм почався з чотирьох замін, «Вовки» сподівалися переломити хід матчу на свою користь. Однак «Брайтон» був занадто сильний для них цього дня, і «вовкам» не вдалося завдати жодного удару по воротах.

На 48-й хвилині Д. Велбек забив ще один блискучий гол за «Брайтон», ще більше вирішивши долю гри. На 56-й хвилині він був замінений, а замість нього вийшов К. Мітома. Брайтон продовжив вносити зміни у свою команду, випустивши на 65-й хвилині Х. Енсісо і М. Кайседо замість А. Мак Аллістера і Я. Вельтмана. Переважання «Брайтона» над «Вовками» проявилося на 66-й хвилині, коли Д. Ундав забив ще один гол, свій другий у грі. На 83-й хвилині «Вовки» зробили останню заміну: А. Траоре вийшов замість П. Нето. Це був важкий матч для «Вовків», які впродовж усієї гри не могли влучити у площину воріт. Брайтон продемонстрував відмінну командну гру: Д. Велбек, П. Гросс і Д. Ундав показали блискучі результати. Сильна оборонна лінія «Брайтона» призвела до того, що «Вулвз» не змогли мати жодного впливу на хід гри. Зрештою, це була заслужена перемога «Брайтона», який завдяки цьому видатному виступу піднявся в таблиці Прем’єр-ліги. Із шістьма голами та «чистим аркушем» вони прагнутимуть розвинути цей успіх, продовжуючи боротьбу за успіх у змаганні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Евертон, Вулверхемптон — Астон Вілла.