Брентфорд — Ноттінгем Форест — 2:1. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 19:03 29 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Ноттінгем Форест — 2:1. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Брентфорд - Ноттингем Форест - 2:1. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Ноттингем Форест - 2:1. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Брентфорд (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 2:1 (0:0)
Голи: І. Тоні (82), Дж. Дасільва (90+4) —

Попередження: R. Генрі (29), Феліпе (34), А. Айю (56)

Огляд матчу Брентфорд — Ноттінгем Форест:

Брентфорд і Ноттінгем Форест зустрілися в матчі Прем’єр-ліги на стадіоні Gtech Community, обидві сторони сподівалися на перемогу. У першій половині гри «Ноттінгем Форест» вийшов уперед, і Даніло забив гол перед самою перервою. У другому таймі «Брентфорд» вийшов на поле з новими силами і зробив кілька тактичних замін. Зміни, схоже, принесли свої плоди, оскільки на 82-й хвилині «Брентфорду» вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Івана Тоні. Лише за кілька хвилин «Брентфорд» знову забив Джош Дасільва, забезпечивши перемогу господарям поля. Матч не обійшовся без напружених моментів і жовтих карток. У першому таймі жовті картки отримали Р. Генрі з «Брентфорда» та Феліпе з «Ноттінгем Форест».

У другому таймі А. Айю з «Ноттінгем Форест» також отримав жовту картку. Обидві команди зробили кілька замін протягом гри, щоб спробувати переломити хід матчу на свою користь. На 54-й хвилині Ноттінгем Форест випустив Т. Авонійі замість А. Айю, а на 60-й хвилині Брентфорд зробив дві заміни поспіль, випустивши М. Дамсгорда замість Я. Дасільви та Р. Генрі замість Й. Вісса. М. Єнсен і В. Янельт були замінені на 71-й хвилині, а К. Шаде вийшов замість С. Годдоса на 77-й хвилині. Ноттінгем Форест також зробив заміну на 81-й хвилині, випустивши О. Мангалу замість Р. Ятса. У підсумку тактичні зміни «Брентфорда» виявилися успішними, і вони переломили хід матчу, здобувши перемогу над «Ноттінгем Форест» з рахунком 2:1. Ця перемога, безсумнівно, додасть упевненості «Брентфорду» і його вболівальникам у продовженні кампанії в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Брентфорд, Ноттінгем Форест — Саутгемптон.