Президент «Оболоні»: «Карпати» приїхали зі своїми суддями»

2023-04-30 10:28 Черговий суддівський скандал в українському футболі. Цього разу у фокусі опинився матч 4-го туру чемпіонської групи ... Президент «Оболоні»: «Карпати» приїхали зі своїми суддями»

Черговий суддівський скандал в українському футболі. Цього разу у фокусі опинився матч 4-го туру чемпіонської групи Першої ліги між київською «Оболонню» та львівськими «Карпатами» (1:2), які є конкурентами за вихід до Прем’єр-ліги.

Вирішальний м’яч у цій зустрічі було забито на 11-й компенсованій хвилині зустрічі. Крім того, кияни догравали матч удесятьох. Після закінчення поєдинку президент «Оболоні» Олександр Слободян звинуватив суддів у заангажованості.

Олександр Слободян (фото: fc.obolon.ua)

«У першому таймі суддівство було більш менш об’єктивним. Але після перерви стало зрозуміло, що судді мають упереджене ставлення до „Оболоні“. У гравця нашої команди Тараса Мороза вже була жовта картка, і арбітри стали „ловити“ його на порушенні, щоб показати йому другу жовту картку і видалити. Так і сталося.

Грати вдесятьох проти 12-ти — це досить важко. Нічия нас влаштовувала. Але нам забили гол на 11-й компенсованій хвилині другого тайму. І це при тому, що арбітр компенсував лише 7 хвилин. Ось і вся відповідь на запитання, чому „Оболонь“ програла. „Карпати“ приїхали на цей матч зі своїми суддями, які не дали нам зіграти», — сказав Слободян.

30.04.2023, 10:28