Борнмут — Лідс — 4:1. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:18 30 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Лідс — 4:1. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Лідс (Англія).

Борнмут - Лидс - 4:1. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Лидс - 4:1. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Борнмут (Англія) — Лідс (Англія) — 4:1 (2:1)
Голи: Лерма (20), Лерма (24), Соланке (63), A. Semenyo (90+1) — P. Bamford (32)

Попередження: Сміт (55)

Огляд матчу Борнмут — Лідс:

У день, коли сонце яскраво висвітлювало стадіон «Віталіті», два важковаговики Прем’єр-ліги зійшлися в напруженому матчі, який, безсумнівно, змусить футбольних уболівальників напружитися. Від самого початку було зрозуміло, що і «Борнмут», і «Лідс» налаштовані по-бойовому: енергія і пристрасть обох команд задали тон напруженому і захопливому матчу. Борнмуту не знадобилося багато часу, щоб зробити свій внесок у гру: Дж. Лерма забив два голи поспіль на 20-й і 24-й хвилинах. Однак «Лідс» показав, що їх не можна недооцінювати: на 32-й хвилині П. Бемфорд хитрістю забив гол і повернув «Лідс» у гру. Ближче до перерви рахунок став 2:1, «Борнмут» трохи поступався «Лідсу». Однак це не залишило «Лідс» байдужим: на 34-й хвилині Л. Купер був замінений на М. Вобера, щоб спробувати переломити хід гри на свою користь. Другий тайм розпочався з бурхливої активності, коли на 55-й хвилині А. Сміт із «Борнмута» отримав жовту картку за незграбний виклик.

Невдовзі «Борнмут» здійснив дві заміни: М. Віна та П. Біллінг вийшли на 62-й хвилині замість Дж. Ентоні та К. Мура відповідно. Потім на 63-й хвилині Д. Соланке забив ще один гол у ворота «Борнмута», ще більше зміцнивши свою перевагу в грі. Лідс спробував зупинити хід гри, зробивши дві заміни: П. Бемфорда та В. МакКенні замінили Родріго та А. Форшоу на 70-й та 71-й хвилинах відповідно. Під кінець часу «Борнмут» зробив останній ривок, щоб закріпити свою перевагу: Дж. Ротвелл і К. Мур були замінені на Л. Кука і А. Семеньо на 73-й і 83-й хвилинах. Остання заміна у складі «Борнмута» — Д. Соланке був замінений на Дж. Стейсі на 89-й хвилині. Матч закінчився тим, що А. Семеньо забив останній гол «Борнмута» на 90-й хвилині, ще більше збільшивши свою перевагу і забезпечивши перемогу над «Лідсом». Загалом, це був захопливий матч, наповнений дією та хвилюванням, який напевно надовго запам’ятається вболівальникам як «Борнмута», так і «Лідса».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Челсі, Ман.Сіті — Лідс.