Ньюкасл — Саутгемптон — 3:1. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:20 30 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Саутгемптон — 3:1. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Саутгемптон (Англія).

Ньюкасл - Саутгемптон - 3:1. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Саутгемптон - 3:1. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Ньюкасл (Англія) — Саутгемптон (Англія) — 3:1 (0:1)
Голи: К. Вілсон (55), Волкотт (79), К. Вілсон (81) — Армстронг (41)

Попередження: Беднарек (4), К. Вокер-Пітерс (56), Армстронг (71), Ромео Лавіа (72), Джоелінтон (82)

Огляд матчу Ньюкасл — Саутгемптон:

Матч Прем’єр-ліги між «Ньюкаслом» і «Саутгемптоном», що відбувся на стадіоні «Сент-Джеймс Парк», став захопливим поєдинком, у якому господарі поля відігралися з мінімального відставання і здобули перемогу з рахунком 3:1. У першій половині гри «Саутгемптон» домінував, а «Ньюкасл» не міг знайти свій ритм. Команда гостей ледь не повела в рахунку на третій хвилині, але гол було скасовано через офсайд. Проте вже за чотири хвилини вони отримали першу жовту картку, коли за фол Янніка Вестергаарда був вилучений Ян Беднарек. У підсумку Саутгемптон вийшов уперед на 41-й хвилині, коли Стюарт Армстронг забив чудовий гол, залишивши воротаря Ньюкасла в безпорадному стані. Господарі спробували відігратися, але в першому періоді їм не вдалося влучити у площину воріт. У другому таймі «Ньюкасл» вийшов на поле у всеозброєнні та зрівняв рахунок на 55-й хвилині, коли Каллум Вілсон завдав точного удару.

За хвилину Саутгемптон отримав жовту картку, коли Кайл-Вокер Пітерс вчинив фол. Обидві команди зробили заміни, намагаючись домогтися переваги в грі, але перемога залишилася за «Ньюкаслом». Саутгемптон продовжував отримувати жовті картки протягом усього другого тайму, а Стюарт Армстронг отримав ще одну жовту картку на 71-й хвилині. На 74-й хвилині гол «Ньюкасла» було скасовано, оскільки Вілсон був помічений у положенні «поза грою», але «Ньюкасл» продовжував насідати і врешті-решт забив другий гол завдяки голу Тео Волкотта. Потім Вілсон забив свій другий гол у грі на 81-й хвилині, забезпечивши перемогу «Ньюкасла» з рахунком 3:1. Матч був захопливим для вболівальників обох команд, а «Ньюкасл» проявив великий характер, щоб повернутися і виграти гру. Ця перемога дозволила їм піднятися в таблиці Прем’єр-ліги, в той час як «Саутгемптон» буде прагнути відігратися після поразки в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Арсенал, Ноттінгем Форест — Саутгемптон.