Інтер — Лаціо — 3:1. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:26 30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Лаціо — 3:1. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Лаціо (Рим).

Интер - Лацио - 3:1. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Лацио - 3:1. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 32-й тур

Інтер (Мілан) — Лаціо (Рим) — 3:1 (0:1)
Голи: Lautaro Martínez (78), Р. Госенс (83) — Феліпе Андерсон (30)

Предупредження: Дзакканьї (20), Д. Д’Амброзіо (35), Алессандро Бастоні (62), Марушич (82), Луїс Альберто (83)

Огляд матчу Інтер — Лаціо:

У довгоочікуваному матчі Серії А між «Інтером» і «Лаціо» команди зустрілися на «Стадіо Джузеппе Меацца». Попри рівну боротьбу в першому таймі, «Лаціо» вийшов уперед завдяки голу Феліпе Андерсона на 30-й хвилині. Надії «Інтера» зрівняти рахунок були зруйновані, коли гол Генріха Мхітаряна було скасовано через офсайд. На початку другого тайму обидві команди зробили важливі заміни. «Інтер» замінив Д’Амброзіо на Дамфріса, а «Лаціо» поміняв Катальді на Вечіно. Мартінес і Мхітарян також були замінені, а Корреа і Калханоглу вийшли на заміну. Однак Іммобіле з «Лаціо» був замінений на Педро.

У міру продовження гри спалахували конфлікти: Бастоні отримав жовту картку за «Інтер», а Марушич і Луїс Альберто — за «Лаціо». Час минав, «Інтер» піднісся духом: Госенс замінив Бастоні та забив гол на 78-й хвилині. Момент змінився ще більше, коли Госенс забив ще раз п’ять хвилин потому, зробивши рахунок 2:1 на користь «Інтера». На останніх хвилинах гри «Лаціо» спробував відігратися, але його зусилля були марними. Де Врій з «Інтера» вийшов на поле після заміни Госенса, і останній гол Мартінеса забезпечив остаточну перемогу господарів із рахунком 3:1. Незважаючи на моменти сильної гри по обидва боки, «Інтер», безсумнівно, перевершив своїх суперників завдяки своїй рішучості та невтомній атакувальній грі. Матч виявився захопливою зустріччю, в якій «Інтер» вистояв і вийшов переможцем, на радість своїх уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Інтер, Лаціо — Сассуоло.