ПСЖ — Лор’ян — 1:3. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 20:05 30 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Лор’ян — 1:3. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Лор’ян (Франція).

ПСЖ - Лорьян - 1:3. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Лорьян - 1:3. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 33-й тур

ПСЖ (Париж) — Лор ’ян (Франція) — 1:3 (1:2)
Голи: Мбаппе (29) — Е. Ле Фе (15), D. Yongwa (38), Б. Діенг (89)

Попередження: Хакімі (5), Хакімі (20), Бонке Невинний (32), Маркіньос (51), Е. Ле Фе (52), Верратті (73), Б. Дієнг (77)

Огляд матчу ПСЖ — Лор’ян:

«Парі Сен-Жермен» зустрівся з «Лор’яном» у захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Парк де Пренс». У перерві матчу рахунок був 1:2 на користь «Лор’яна», а остаточний рахунок був 1:3, що свідчить про перевагу «Лор’яна» над паризькими грандами. Ахраф Хакімі з «Парі Сен-Жермен» отримав жовту картку протягом перших п’яти хвилин гри, і в результаті тиску «Лор’ян» забив гол на 15-й хвилині, гол забив Енцо Ле Фе. Парижани отримали ще один удар, коли на 20-й хвилині Хакімі отримав червону картку, внаслідок чого команда залишилася вдесятьох. Попри невдачу, «Парі Сен-Жермен» зумів забити на 29-й хвилині завдяки вражаючому удару Кіліана Мбаппе. Лор’ян відповів голом Дениса Йонгва на 39-й хвилині, завершивши перший тайм на свою користь.

У другому таймі відбулося кілька замін: «Парі Сен-Жермен» випустив Коліна Солера і Хуана Берната, а «Лор’ян» — Арманда Карі, Ібрагіму Коне і Гаспара Калулу. У другому таймі також було зафіксовано кілька жовтих карток: Маркіньос і Марко Верратті з «Парі Сен-Жермен» та Інносент Бонке, Енцо Ле Фе і Байо Дьєнг із «Лор’яна». Спроби «Парі Сен-Жермен» зрівняти рахунок виявилися марними, а гол, скасований у ворота «Лор’яна» на 86-й хвилині через офсайд, незабаром забули, адже Байо Дьєнг забив гол на 89-й хвилині, оформивши перемогу «Лор’яна». Незважаючи на те, що більшу частину гри «Парі Сен-Жермен» провів удесятьох, «Лор’ян» чинив гідний опір, але в підсумку «Лор’ян» зумів взяти всі три очки. Матч виявився захопливим як для вболівальників, так і для нейтральних глядачів, обидві команди продемонстрували свою майстерність і завзятість.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Труа — ПСЖ, Лор’ян — Брест.