Вальядолід — Атлетіко — 2:5. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-01 00:00 30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) і ... Вальядолід — Атлетіко — 2:5. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) і Атлетіко (Мадрид).

Вальядолид - Атлетико - 2:5. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистикаВальядолид - Атлетико - 2:5. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур

Вальядолід (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 2:5 (1:3)
Голи: К. Ларін (42), Ескудеро (74) — Науель Моліна (20), Хосе Марія Хіменес (24), Мората (38), Хоакін Фернандес (86), Депай (90+3)

Предупредження: Мончу (9), Ермосо (40), Перес (44)

Огляд матчу Вальядолід — Атлетіко:

У довгоочікуваному матчі між командами «Вальядолід» і «Атлетіко Мадрид» стадіон «Естадіо Муніципаль Хосе Зоррілья» надав ідеальні умови для захопливого поєдинку Ла Ліги. У перерві матчу «Атлетіко Мадрид» лідирував із рахунком 3:1, а під кінець матчу «Атлетіко Мадрид» здобув впевнену перемогу з рахунком 5:2. Матч розпочався з того, що обидві команди прагнули накласти свій відбиток на гру; однак на дев’ятій хвилині жовту картку отримав гравець «Вальядоліда» Мончу. Атлетіко Мадрид скористався ситуацією, і на 20-й хвилині Н. Моліна забив гол, забезпечивши гостьовій команді перевагу. Ця перевага була швидко збільшена завдяки голу Х.М. Гіменеса на 24-й хвилині, а потім гол А. Морати на 38-й хвилині. Морати на 38-й хвилині. На 42-й хвилині у ворота «Вальядоліда» було призначено пенальті, і К. Ларін скористався ситуацією, скоротивши відставання до 3:1.

Перший тайм закінчився жовтими картками для гравця «Вальядоліда» К. Переса і гравця «Атлетіко Мадрид» М. Ермосо. У другому таймі були проведені заміни: на 60-й хвилині «Вальядолід» випустив І. Фреснеду замість С. Ескудеро та І. Санчеса замість К. Переса. Атлетіко Мадрид випустив Т. Лемара замість Г. Кондогбіа та А. Корреа замість А. Морати на 67-й хвилині. Зміни, схоже, пішли на користь «Вальядоліду», бо на 74-й хвилині вони забили свій другий гол зусиллями С. Ескудеро. Атлетіко Мадрид швидко відреагував: І. Карраско вийшов замість М. Депая, а Коке був замінений на С. Нігеса на 79-й хвилині. Нігеса на 79-й хвилині. Незадовго до кінця матчу власний гол гравця «Атлетіко Мадрид» Х. Фернандеса на 86-й хвилині приніс «Вальядоліду» другий гол. Проте «Атлетіко Мадрид» залишився у виграші, забивши гол М. Депая на останній хвилині. Депая на останній хвилині матчу. Загалом, Атлетіко Мадрид продемонстрував вражаючу гру, показавши, чому вони є однією з найкращих команд Ла Ліги. «Вальядолід», з іншого боку, прагнутиме покращити своє становище та відігратися в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Вальядолід, Атлетіко — Кадіс.