Володимир Бражко: «У «Чорноморця» особлива тактика і пристойний пресинг. Було нелегко»

2023-05-01 11:08 Захисник київського «Динамо» Володимир Бражко, який зараз на правах оренди виступає в луганській «Зорі», підбив підсумки ... Володимир Бражко: «У «Чорноморця» особлива тактика і пристойний пресинг. Було нелегко»

Захисник київського «Динамо» Володимир Бражко, який зараз на правах оренди виступає в луганській «Зорі», підбив підсумки матчу своєї нинішньої команди з одеським «Чорноморцем» (3:1) у 23-му турі чемпіонату України.

Володимир Бражко. Фото - zarya-lugansk.com

«Із „Чорноморцем“ було нелегко. Будь-який матч складається непросто. В одеситів така тактика — грати одному гравцеві проти одного футболіста по всьому полю. Але ми до цього підготувалися. У нас було достатньо моментів, щоб перемогти в цій зустрічі.

Крім того, у „Чорноморця“ пресинг досить пристойний. Але є й проблеми, коли м’яч потрапляє за спину захисникам „моряків“. Тоді їхні суперники багато моментів створюють

Ми трохи розслабилися наприкінці першого тайму за рахунку 2:0 і тому пропустили м’яч у свої ворота. У перерві матчу в роздягальні була злість на самих себе, адже ми кілька хороших моментів не реалізували. Цілком могли закривати гру до перерви», — наводить слова Бражка SportArena.