Юрген Клопп — про перемогу над «Тоттенгемом»: «Ліверпуль» ледве виніс ноги»

2023-05-01 19:28 Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу своєї команди у матчі 34-го туру АПЛ проти «Тоттенгема». ... Юрген Клопп — про перемогу над «Тоттенгемом»: «Ліверпуль» ледве виніс ноги»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу своєї команди у матчі 34-го туру АПЛ проти «Тоттенгема». Його команда на останніх секундах матчу забила вирішальний гол.

Юрген Клопп, Getty Images

— У першому таймі ми продемонстрували свою кращу гру. Перший тайм був напрочуд чудовим. Ми пропустили гол, але то був перший момент, в якому ми недбало зіграли в обороні.

Проблема в тому, що «Тоттенгем» зовсім не став перебудовуватись. Вони продовжували ходити у контратаки, навіть поступаючись 3:1. Вони просто оборонялися, контратакували та шукали стандартні положення, а це ускладнює гру.

Нам вдалося ледве винести ноги завдяки голу Діогу Жоти. Це робить гру захопливою, і кожен повертається додому у бурхливому стані, але я тренер команди, тому я повинен враховувати всі інші аспекти гри. Через три дні ми маємо зіграти краще, — сказав Юрген Клопп.