Коноплянка забив за «Краковію» (ВІДЕО)

2023-05-02 08:04 Український півзахисник польської «Краковії» Євген Коноплянка відзначився голом за свій нинішній клуб. Євген Коноплянка Коноплянка забив за «Краковію» (ВІДЕО)

Український півзахисник польської «Краковії» Євген Коноплянка відзначився голом за свій нинішній клуб.

Євген Коноплянка

33-річний футболіст потрапив до заявки «Краковії» на вчорашній матч 30-го туру чемпіонату Польщі з «Медзю», і після перерви вийшов на заміну. На 69-й хвилині зустрічі Коноплянка розпочав атаку своєї команди, обігрався з партнером у штрафному майданчику «Медзі» та завдав удару по воротах із близької відстані — воротар м’яч відбив, але з другої спроби український легіонер усе ж оформив гол.

Чемпіонат Польщі. 30-й тур

«Краковія» — «Медзь» — 1:1 (0:1)
Голи: КОНОПЛЯНКА (69) — Драчал (45+1)

Додамо, що в поточному сезоні Коноплянка провів за «Краковію» 24 матчі (12 із них він починав у стартовому складі), і на його рахунку тепер чотири забиті м’ячі та дві результативні передачі.