Ланс — Марсель — 2:1. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-07 00:00 6 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Марсель — 2:1. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Марсель (Франція).

Ланс - Марсель - 2:1. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Марсель - 2:1. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 34-й тур

Ланс (Франція) — Марсель (Франція) — 2:1 (1:0)
Голи: Фофана (42), Опенда (60) — Д. Пайє (88)

Предупредження: Джуніор Онана (11), Факундо Медіна (24), I. Tudor (36), Франковський (45+1), Валентин Ронж’є (45+2), Нуно Таварес (63), Градіт (63), Самба (88)

Огляд матчу Ланс — Марсель:

У матчі Ліги 1, який виявився вельми конкурентним, «Ленс» обіграв «Марсель» з рахунком 2:1 на стадіоні «Боллаерт-Делеліс». Оскільки обидві команди відчайдушно потребували перемоги, матч завжди мав бути напруженим, і він не розчарував. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди намагалися грати на основі володіння м’ячем. Марсель, однак, мав більше шансів, коли на 8-й хвилині А. Санчес скасував гол за фол. Через кілька хвилин «Ленс» отримав першу жовту картку за гру, коли був вилучений Ж. Онана. Ф. Медіна також був вилучений наприкінці тайму. По ходу тайму «Ленс» почав втягуватися в гру, і на 42-й хвилині повів у рахунку завдяки голу С. Фофани. Однак у доданий час «Ленс» отримав ще дві жовті картки, коли були вилучені П. Франковскі та Ж. Онана. Марсель розпочав другий тайм енергійно і зробив дві заміни, щоб спробувати повернутися в гру.

Однак наступним забив «Ленс»: на 60-й хвилині Л. Опенда вразив ворота суперника. Гра ставала дедалі гострішою, обидві команди отримували дедалі більше жовтих карток. Марсель зробив три заміни, включно з Д. Пайєта, який одразу ж відзначився, забивши гол на 88-й хвилині, що створило напружені останні кілька хвилин. Ленс" вистояв, але перемога була дуже близькою. Обидві команди грали наполегливо, але «Ленс» вийшов уперед. Незважаючи на поразку, «Марсель» грав добре, і вони будуть прагнути відігратися в наступній грі. Перемога дозволила «Ленсу» піднятися в таблиці Ліги 1, і вони будуть прагнути розвинути цей результат у найближчих матчах. Загалом, це була захоплива гра, в якій було багато драматизму і хвилювання. Вболівальники на стадіоні «Боллерт-Делеліс» отримали задоволення від чудового футболу, і обидві команди можуть отримати позитивні моменти з цього матчу. Це була захоплива реклама якості футболу в Лізі 1, і вона показує, чому ця ліга продовжує набирати популярність у всьому світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Реймс, Марсель — Анже.