Ньюкасл — Арсенал — 0:2. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-07 23:57 7 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Арсенал — 0:2. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Арсенал (Лондон).

Ньюкасл - Арсенал - 0:2. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Арсенал - 0:2. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Ньюкасл (Англія) — Арсенал (Лондон) — 0:2 (0:1)
Голи: Едегор (14)

Огляд матчу Ньюкасл — Арсенал:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Ньюкасл Юнайтед» зустрівся з «Арсеналом» на «Сент-Джеймс Парк». Напруга була високою, оскільки обидві команди прагнули вийти на перше місце. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Арсеналу», завдяки голу М. Одегаарда на 14-й хвилині. Попри зусилля «Ньюкасла» вирівняти становище, у другому таймі їм не вдалося влучити у площину воріт. «Арсенал» збільшив свою перевагу на 71-й хвилині, коли Ф. Шар забив власний гол. Ньюкасл отримав жовту картку на 73-й хвилині, коли Д. Берн вчинив фол. Намагаючись переломити хід матчу, Ньюкасл зробив дві заміни на 78-й хвилині. Дж. Віллок і К. Вілсон вийшли замість А. Сен-Максіміна та А. Гордона відповідно.

Однак «Арсенал» відповів двома власними замінами, випустивши Т. Партей замість М. Одегаарда і Л. Троссарда замість Г. Мартінеллі. Ньюкасл зробив ще три заміни: Джоелінтон, Е. Андерсон і М. Таргетт вийшли замість Дж. Мерфі, Джоелінтона і Д. Берна відповідно. «Арсенал» зробив ще дві заміни, замінивши Г. Жезуса на Е. Нкетіа і Б. Сака на Р. Нельсона. Обидві команди отримали жовті картки в останні хвилини гри: Ф. Шар отримав одну на 90-й хвилині за «Ньюкасл», а Е. Нкетіа — за «Арсенал». У підсумку «Арсенал» здобув перемогу з рахунком 0:2 завдяки надійній обороні та ранньому голу в першому таймі. Це був напружений матч між двома сильними командами, і вболівальники обох команд залишали стадіон у передчутті наступної зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лідс — Ньюкасл, Арсенал — Брайтон.