Наполі — Фіорентина — 1:0. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 00:03 7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Фіорентина — 1:0. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Фіорентина (Флоренція).

Наполи - Фиорентина - 1:0. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Фиорентина - 1:0. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 34-й тур

Наполі (Неаполь) — Фіорентина (Флоренція) — 1:0 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Наполі — Фіорентина:

В один із днів Серії А «Наполі» та «Фіорентина» зійшлися в захопливому поєдинку на «Стадіо Дієго Армандо Марадона». Оскільки обидві команди прагнули набрати вирішальні очки, щоб піднятися вище в турнірній таблиці, очікувалося, що матч буде захопливим. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, жодна з команд не змогла влучити у площину воріт, незважаючи на кілька хороших можливостей. У перерві рахунок був 0:0, і в другому таймі обидві команди шукали перелому. Наполі розпочав другий тайм із трьох замін, випустивши Х. Лосано, Г. Распадорі та Д. Демме замість К. Кварацхелії, П. Зелінські та С. Лоботки. Фіорентина також зробила заміну в перерві: Додо вийшов замість Л. Венуті. Другий тайм почався драматично: на 48-й хвилині у ворота «Наполі» було призначено пенальті. Однак В. Осімхен промахнувся з пенальті, на превелике розчарування вболівальників «Наполі».

На 66-й хвилині «Фіорентина» зробила дві заміни, випустивши Г. Бонавентуру та А. Дункана замість Г. Кастровіллі та Р. Мандрагори. Це, здавалося, додало більше імпульсу атаці «Фіорентини», і вони почали створювати більше моментів. Перелом у грі «Наполі» настав на 74-й хвилині, коли у ворота гостей було призначено пенальті, і цього разу В. Осімхен не помилився. Це дало змогу «Наполі» повести в рахунку і зайняти командну позицію в решті частини матчу. Фіорентина відповіла ще двома замінами, випустивши на 75-й хвилині С. Амрабата і Р. Соттіла замість К. Куаме і Р. Сапонари. Наполі також зробив ще дві заміни, замінивши Г. Сімеоне на В. Осімхена на 78-й хвилині та Е. Ельмаса на А. Зербіна на 84-й хвилині. Незважаючи на тиск з боку «Фіорентини» наприкінці матчу, «Наполі» втримав перевагу в один гол і здобув вирішальну перемогу. Остаточний рахунок 1:0 на користь «Наполі», на радість уболівальників, які святкували перемогу на «Стадіо Дієго Армандо Марадона».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Наполі, Фіорентина — Удінезе.