25-й тур чемпіонату України. «Кривбас» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 15:16 У понеділок, 8 травня, в одному з матчів 25-го туру чемпіонату України зустрічалися криворізький «Кривбас» і ... 25-й тур чемпіонату України. «Кривбас» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу, статистика

У понеділок, 8 травня, в одному з матчів 25-го туру чемпіонату України зустрічалися криворізький «Кривбас» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Кривому Розі на стадіоні «Гірник».

Фото - ФК "Кривбас"

Чемпіонат України. 25-й тур

«КРИВБАС» (Кривий Ріг) — «ДИНАМО» (Київ) — 0:1 (0:0)
Гол: Попов (48)

Попередження: Хомченовський (28), Дебелко (80) — Андрієвський (45+2), Тимчик (65), Перріс (74), Попов (90+2), Сидорчук (90+4)

«Динамо»: 35.Нещерет — 24.Тимчик, 34.Сирота, 4.Попов, 44.Дубінчак — 5.Сидорчук (К), 18.Андрієвський (22.Лонвейк, 90) — 7.Кабаєв (91.Волошин, 46), 29.Буяльський (37.Царенко, 82), 77.Беніто (9.Перріс, 72) — 11.Ванат (15.Рамірес, 72).
Запасні: 1.Бущан, 2.Вівчаренко, 3.Боль, 19.Гармаш, 20.Караваєв, 23.Малиш, 92.Рамадані.

«Кривбас»: 33.Кліщук, 7.Понєдєльнік, 13.Безкоровайний, 5.Стецьков, 55.Нябейє Дібанго, 11.Татарков, 8.Капич, 14.Луньов, 10.Хомченовський (К), 94.Задерака (27.Дебелко, 54), 20.Микитишин (9.Соса, 72).
Запасні: 1.Хома, 23.Сарнавський, 2.Рябов, 6.Приходько, 17.Семотюк, 22.Шевченко, 39.Опанасенко, 77.Карпусь, 97.Кораблін.

Початок матчу був за «Кривбасом». Уже на 2-й хвилині зустрічі команда Юрія Вернидуба провела дуже гостру атаку: Понєдєльнік прорвався правим флангом, подав на ближню штангу, де Микитишин пробив головою метрів із семи, але Нещерет, демонструючи відмінну реакцію, зумів у кидку відбити м’яч. Боковий арбітр у цьому епізоді зафіксував офсайд, однак у будь-якому разі ця атака господарів поля виглядала дуже тривожним дзвіночком для оборони «Динамо».

Надалі «Кривбас» продовжував вести активну атакувальну гру, поєднану з не менш активним пресингом під час втрат м’яча. І на 15-й хвилині матчу господарі поля знову створили небезпечний момент. Цього разу ударом з лінії штрафного майданчика відзначився Капич — м’яч летів у напрямку «дев’ятки» воріт «Динамо», але Нещерет знову був на висоті. А буквально за хвилину вже Задерака пробив зльоту метрів із 14-ти — динамівський кіпер і в цій ситуації виручив свою команду, причому абсолютно холоднокровно зафіксував м’яч у руках.

Ближче до середини тайму «Динамо» зуміло нав’язати суперникові боротьбу в центрі поля і поліпшити контроль м’яча, але кардинальним чином малюнок гри не змінився. Гості вкрай рідко наближалися до воріт «Кривбасу», а про фактичну гостроту не йшлося й близько.

Лише в завершальному відрізку першого тайму «Динамо» нарешті вдалося заволодіти відчутною перевагою і притиснути «Кривбас» до воріт. Але і в цій ситуації господарі поля не надали киянам жодних шансів — тим ніяк не вдавалося поставити завершальну крапку у своїх комбінаціях. А ось криворізька команда перед самим свистком на перерву ледь не відкрила рахунок у матчі: після удару зі штрафного м’яч влучив у стінку, злетів угору, опустився просто до Луньова в безпосередній близькості до воріт киян, той у розтяжці завдав удару, і м’яч влучив у поперечину. Не без участі Нещерета, який і в цій ситуації встиг зреагувати і торкнувся пальцями м’яча. Якби не це, то хто знає, чи не став би рахунок 1:0. А так, на перерву команди пішли з нулями на табло.

Зате вже на самому початку другого тайму рахунок було відкрито. І не «Кривбасом». Андрієвський виконав подачу з правого флангу в штрафний майданчик криворіжців, де Попов, вистрибнувши вище за всіх, чітким ударом головою відправив м’яч у сітку — 0:1.

Гол явно надихнув динамівців, вони з настроєм атакували і протягом короткого відрізка часу завдали по воротах «Кривбасу» ще кілька ударів із різних дистанцій. Але в одних випадках чудово грав голкіпер господарів поля Кліщук, в інших самим киянам не вистачало влучності й удачі.

Незабаром «Кривбас» трохи прийшов до тями після пропущеного гола, і гра дещо вирівнялася. У всякому разі атаки тепер йшли не тільки на ворота криворізької команди. Але моментів не створювало ні «Динамо», ні «Кривбас». Але на 83-й хвилині кияни були зобов’язані подвоювати свою перевагу в рахунку: Волошин філігранною розсікаючою передачею вивів Раміреса віч-на-віч із Кліщуком із лівої частини штрафного майданчика, але динамівський нападник завозився з м’ячем і, як результат, уже не зумів обіграти голкіпера «Кривбасу», який вийшов із воріт. Також не можна не відзначити удар Перріса з меж штрафного майданчика вже в компенсований час другого тайму, коли м’яч пролетів над самою поперечиною воріт «Кривбасу». І цим моменти матчу, гідні згадки, вичерпалися. У підсумку, — 1:0, мінімальна перемога киян.

Після цього результату «Динамо», як і раніше, посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату України, відстаючи на два очки від луганської «Зорі», яка йде третьою, але та свій поєдинок 25-го туру ще не зіграла (сьогодні на луганчан чекає зустріч із харківським «Металістом 1925»).

У наступному, 26-му турі «Динамо» зіграє в Києві з одеським «Чорноморцем». Цей поєдинок відбудеться найближчої суботи, 13 травня (початок — о 14:00).