Удінезе — Сампдорія — 2:0. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 21:31 8 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Сампдорія — 2:0. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

8 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Сампдорія (Генуя).

Удинезе - Сампдория - 2:0. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Сампдория - 2:0. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 34-й тур

Удінезе (Італія) — Сампдорія (Генуя) — 2:0 (2:0)
Голи: Р. Перейра (9), Масіна (34)

Попередження: Х. Вінкс (28), Родріго Бекао (57), Томмазо Аугелло (61), Масіна (90+3)

Огляд матчу Удінезе — Сампдорія:

У матчі Серії А на стадіоні «Дачія Арена» «Удінезе» зустрічався з «Сампдорією». Рахунок перерви 2:0 на користь «Удінезе» зберігся і в основний час. На 9-й хвилині гравець «Удінезе» Р. Перейра забив гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. На 28-й хвилині гравець «Сампдорії» Х. Вінкс отримав жовту картку. «Удінезе» збільшив свою перевагу на 34-й хвилині завдяки голу А. Масіни. У другому таймі протягом перших десяти хвилин було отримано дві жовті картки: Родріго Бекао з «Удінезе» та Т. Ауджелло із «Сампдорії». На 63-й хвилині «Удінезе» зробив першу заміну: С. Ловрич вийшов замість Т. Арслана. Потім відбулася ще одна заміна на тій самій хвилині, Ф. Товен замінив Л. Самарджича.

Удінезе зробив ще дві заміни на 78-й хвилині, випустивши М. Зегелаара замість Д. Удоги і Ф. Ебоселе замість Н. Переса. Сампдорія також зробила заміну на 83-й хвилині: Ф. Квальярелла вийшов замість Жеза. Удінезе зробив останню заміну на 84-й хвилині: Р. Перейра був замінений на Р. Перейра був замінений на С. Пафунді. Сампдорія зробила ще три заміни ближче до кінця матчу: Т. Рінкон вийшов замість Ф. Паолетті на 88-й хвилині, М. Габб’ядіні замінив С. Ламмерса на тій самій хвилині, а Г. Вінкс був замінений на Е. Ільхана на 89-й хвилині. Остання заміна була проведена на 89-й хвилині: Ф. Джуричич вийшов замість М. Кюїсанса. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Удінезе». На останній хвилині матчу гравець «Удінезе» А. Масіна отримав жовту картку. Безумовно, це була захоплива гра для вболівальників «Удінезе», адже вони здобули важливу перемогу вдома.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Удінезе, Сампдорія — Емполі.