Мілан — Інтер — 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-05-11 00:00 10 травня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) та Інтер (Мілан). ... Мілан — Інтер — 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

10 травня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) та Інтер (Мілан).

Милан - Интер - 0:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМилан - Интер - 0:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Мілан (Італія) — Інтер (Мілан) — 0:2 (0:2)
Голи: Джеко (8), Мхітарян (11)

Предупредження: Крунич (45+1), Мхітарян (45+1), Томорі (64)

Огляд матчу Мілан — Інтер:

У довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА «Мілан» на «Стадіо Джузеппе Меацца» зустрівся зі своїм суперником «Інтером». Атмосфера матчу була напруженою від самого початку, обидві команди прагнули перемоги. «Інтер» жваво почав матч, Едін Дзеко забив перший гол лише за 8 хвилин до кінця зустрічі. AC Milan спробував відігратися, але їхні зусилля були припинені, коли Генріх Мхітарян забив другий гол «Інтера» всього через три хвилини. AC Milan спробував переломити хід матчу, замінивши Ісмаеля Беннасера на Йосипа Мессіаса на 18-й хвилині, але «Інтер» залишився надійним в обороні, не дозволивши AC Milan відігратися. Перед самою перервою спалахнули пристрасті: Раде Крунич (AC Milan) і Генріх Мхітарян (Inter) отримали жовті картки.

У другому таймі «Мілан» посилив свою гру: на 59-й хвилині Стефано К’яєр і Алексіс Саелемакерс замінили Мохамеда Тіау і Дівока Орігі. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Інтер» продовжував утримувати свої позиції. «Інтер» також зробив кілька стратегічних замін: Мхітарян був замінений на Марсело Брозовича на 62-й хвилині, а Дзеко був замінений на Ромелу Лукаку на 70-й хвилині. «Інтер» продовжував чинити тиск, і на 78-й хвилині на заміну вийшли Лаутаро Мартінес і Хакан Калханоглу. AC Milan зробив останню заміну, випустивши Давіде Калабрію та Брахіма Діаса замість П’єра Калулу та Томмазо Побєги на 82-й хвилині. Однак це було надто пізно — «Інтер» утримав перевагу 2:0 до фінального свистка. Загалом, це був домінуючий виступ «Інтера», який показав, чому він є однією з найкращих команд у Європі. AC Milan необхідно перегрупуватися і повернутися сильнішими, якщо вони сподіваються далеко просунутися в Лізі Чемпіонів у цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Мілан, Інтер — Мілан.