Андрій Ярмоленко відзначився 10-м і 11-м голами за «Аль-Айн» (ВІДЕО). Останні?

2023-05-12 19:24 Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який виступає за еміратський «Аль-Айн», забив 10-й і 11-й м’ячі ... Андрій Ярмоленко відзначився 10-м і 11-м голами за «Аль-Айн» (ВІДЕО). Останні?

Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який виступає за еміратський «Аль-Айн», забив 10-й і 11-й м’ячі за свій нинішній клуб.

Андрій Ярмоленко (у центрі)

Український футболіст потрапив до стартового складу «Аль-Айна» на матч заключного туру чемпіонату ОАЕ з «Аль-Батаєхом» і відіграв 83 хвилини. Вже на 2-й хвилині він відкрив рахунок у швидкій контратаці фірмовим ударом із кута штрафного, а в другому таймі ще й вдало зіграв у воротарському майданчику на добиванні.

Чемпіонат ОАЕ. 26-й тур

«Аль-Айн» — «Аль-Батаєх» 5:2 (3:0)
Голи: ЯРМОЛЕНКО (2, 60), Лаба (20, 45+1), Сантос (79) — Лоуренсі (53, пен.), Абанґ (69)

Дубль Ярмоленка:

«Аль-Айн», який, нагадаємо, тренує ще один українець Сергій Ребров, за підсумками чемпіонату посів друге місце. За повідомленнями ЗМІ, обидва наші співвітчизники після цього залишать клуб.