Ланс — Реймс — 2:1. Чемпіонат Франції, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 00:00 12 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Реймс — 2:1. Чемпіонат Франції, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

12 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Реймс (Франція).

Ланс - Реймс - 2:1. Чемпионат Франции, 35-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Реймс - 2:1. Чемпионат Франции, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 35-й тур

Ланс (Франція) — Реймс (Франція) — 2:1 (1:1)
Голи: Франковський (40), Фофана (55) — Ф. Балогун (23)

Попередження: Юніс Абдельхамід (38), Франковський (52), А. Сальто (68), Ф. Балогун (74)

Огляд матчу Ланс — Реймс:

У черговому захопливому матчі Ліги 1 «Ленс» приймав «Реймс» на стадіоні «Боллаерт-Делеліс». Від самого початку матч проходив у напруженій боротьбі, обидві команди демонстрували вражаючий рівень майстерності та атлетизму впродовж усієї гри. У перерві рахунок був 1:1, але в очному протистоянні переміг «Ленс» із рахунком 2:1. У матчі було досить багато карток, які роздавав суддя. Однак найпомітніша подія сталася на 19-й хвилині, коли гравцеві «Ленса» К. Дансо було показано червону картку. Незважаючи на цю невдачу, «Ленс» зміг зберегти самовладання і продовжував грати з атакувальним настроєм. На 23-й хвилині у ворота «Реймса» було призначено пенальті, який успішно реалізував Ф. Балогун, вивівши команду вперед.

Однак «Ленс» швидко відреагував, і перед самою перервою їм було призначено пенальті. П. Франковскі не помилився і реалізував пенальті, внаслідок чого команди зрівнялися — 1:1. У другому таймі «Ленс» добряче відігрався, і на 55-й хвилині С. Фофана вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Реймс спробував відігратися, але не зміг зрівняти рахунок, незважаючи на кілька моментів. Коли гра вступила в завершальну стадію, обидві команди зробили низку замін, щоб спробувати змінити хід гри. У «Ленса» замість М. Хайдари вийшов Д. Мачадо, а «Реймс» замінив А. Фліпса на А. Зенелі та К. Серхуїса на А. Матусіву. У підсумку «Ленс» здобув перемогу над «Реймсом» у впертій боротьбі з рахунком 2:1. Завдяки цій перемозі «Ленс» піднявся в таблиці Ліги 1, а «Реймс» буде розчарований тим, що програв такий напружений матч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Ланс, Реймс — Анже.