Ман.Юнайтед — Вулверхемптон — 2:0. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:31 13 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Вулверхемптон — 2:0. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Ман.Юнайтед - Вулверхэмптон - 2:0. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Вулверхэмптон - 2:0. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 2:0 (1:0)
Голи: А. Марсьяль (32)

Предупредження: Д. Коста (15), Casemiro (36)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Вулверхемптон:

«Манчестер Юнайтед» здобув важливу домашню перемогу над «Вулверхемптон Вондерерс» у Прем’єр-лізі на «Олд Траффорд». Господарі поля домінували в матчі і в підсумку вийшли вперед із рахунком 2:0. Гра розпочалася з великою інтенсивністю, і обидві команди вже на самому початку продемонстрували свої атакувальні наміри. Однак саме «Вулвз» зробили першу помилку, коли Д. Коста отримав жовту картку на 15-й хвилині за грубу атаку. Манчестер Юнайтед" вийшов уперед на 32-й хвилині, коли А. Марсьяль забив гол завдяки блискучій передачі свого партнера по команді. Команда не заспокоїлася на досягнутому і продовжувала пресингувати гостей, але це призвело до жовтої картки для Каземіро на 36-й хвилині. На початку другого тайму «Вовки» зробили першу заміну: П. Нето вийшов замість Хван Хі Чана на 46-й хвилині. Це був хороший хід з боку менеджера, але він не приніс бажаного результату.

Менеджер «Манчестер Юнайтед» зробив першу заміну на 69-й хвилині, коли А. Марсьяль був замінений на В. Вегхорста. Це було мудре рішення, і незабаром після цього «Вулвз» зробили ще три заміни поспіль — М. Кунья замінив Д. Поденсе, Тоті замінив Х. Буено, а М. Леміна замінив А. Траоре. Господарі відповіли шквалом власних замін — Р. Варане на Х. Магуайра, К. Еріксен на Фреда, Ж. Санчо на А. Гарнача, і сподівалися на Тоті замість Х. Буено. Гарнача, і сподівалися на позитивний результат. Матч наближався до завершення, коли на 88-й хвилині захисник «вовків» К. Доусон отримав жовту картку. Здавалося, що гра закінчиться з рахунком 1:0, але перед самим фінальним свистком у компенсований час «Манчестер Юнайтед» забив другий гол. Гол забив А. Гарначо, але його вилучили з поля після отримання жовтої картки за занадто бурхливі святкування. Гравці «Манчестер Юнайтед» святкували перемогу у запеклій боротьбі, знаючи, що здобуті три очки підвищать їхні шанси на перемогу в Прем’єр-лізі. Матч на «Олд Траффорд» став демонстрацією їхньої сили та рішучості, і якщо вони продовжать у тому ж дусі, то можуть закінчити сезон із найбільшим призом в англійському футболі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Ман.Юнайтед, Вулверхемптон — Евертон.