Саутгемптон — Фулгем — 0:2. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:32 13 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і ... Саутгемптон — Фулгем — 0:2. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і Фулгем (Англія).

Саутгемптон - Фулхэм - 0:2. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаСаутгемптон - Фулхэм - 0:2. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Саутгемптон (Англія) — Фулхем (Англія) — 0:2 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Саутгемптон — Фулгем:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Саутгемптон» і «Фулхем» пройшов на стадіоні «Сент-Мері» в захоплюючій грі, яка закінчилася перемогою «Фулхема» з рахунком 0:2. Матч почався з того, що обидві команди продемонстрували хорошу оборону, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. У другому таймі «Фулгем» почав атакувати більш активно, і це принесло свої плоди, коли Карлос Вінісіус забив гол на 48-й хвилині, забезпечивши перевагу гостьовій команді. Саутгемптон відповів, і Р. Лавіа отримав жовту картку на 53-й хвилині. Менеджер «Саутгемптона» зробив заміну на 62-й хвилині, замінивши Т. Волкотта на К. Сулемана, а П. Онуачу на С. Мару. Менеджер «Фулхема» також зробив заміну на 65-й хвилині, замінивши Карлоса Вінісіуса на А. Мітровіча, який згодом забив гол.

Фулгем" продовжував домінувати, і на 69-й хвилині Т. Кейрні вийшов замість Б. Ріда. Через три хвилини А. Мітровіч забив ще один гол, забезпечивши перемогу гостьовій команді. Саутгемптон не здавався і на 73-й хвилині зробив ще дві заміни — К. Алькарас вийшов замість М. Ельюнуссі, а С. Армстронг замінив М. Дженепо. На 77-й хвилині гравець «Саутгемптона» М. Дженепо отримав жовту картку. Фулгем також здійснив дві заміни: Дж. Палхінья і Вілліан замінили С. Лукіча і Н. Кебано відповідно. Х. Вілсон вийшов замість М. Соломона на 78-й хвилині, коли «Фулгем» зробив останню заміну. А. Мейтланд-Найлс замінив А. Армстронга у складі «Саутгемптона» на 82-й хвилині. Загалом, це був напружений матч між обома командами, але гра «Фулхема» у другому таймі виявилася занадто сильною для «Саутгемптона». У результаті «Фулгем» піднявся в таблиці Прем’єр-ліги, а «Саутгемптон» опустився на кілька місць.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Саутгемптон, Фулгем — Кр-л Пелас.