Реал С-дад — Жирона — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:41 13 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Жирона — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Жирона (Іспанія).

Реал С-дад - Жирона - 2:2. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Жирона - 2:2. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 34-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Жирона (Іспанія) — 2:2 (2:2)
Голи: М. Оярзабаль (5), Сільва (24) — Ян Коуто (37), Стуані (45+3)

Попередження: Ігор Зубельдія (11), Робін Ле Норманд (38)

Огляд матчу Реал С-дад — Жирона:

У захопливому поєдинку Ла Ліги на арені «Реал» «Реал Сосьєдад» і «Жирона» зіграли в захопливу нічию 2:2. Обидві команди влаштували шоу для своїх уболівальників. Господарі поля розпочали матч із чудового початку, коли на 5-й хвилині було призначено пенальті. Мікель Оярсабаль, вийшовши вперед, реалізував пенальті та зробив рахунок 1:0 на користь «Реал Сосьєдаду». Однак «Жирона» відбилася і зрівняла рахунок на 37-й хвилині, коли Яїро Коуто забив приголомшливий гол, зрівнявши рахунок 1:1. Лише через вісім хвилин Крістіан Стуані вдалим ударом вивів «Жирону» вперед. Однак «Реал Сосьєдад» не здавався і відігрався одразу після перерви, коли Карлос Стуані блискучим ударом головою зробив рахунок 2:2. Другий тайм був таким же напруженим, обидві сторони створювали моменти та грали енергійно.

Однак жодна зі сторін не змогла збільшити рахунок, і матч у підсумку закінчився з рахунком 2:2. У грі не обійшлося і без спірних моментів: кілька гравців отримали жовті картки протягом усього матчу. Гравці «Реал Сосьєдаду» Оярсабаль і Зубельдія отримали жовті картки, а також Ромеу і Мартінес із «Жирони». Ромеу, зокрема, провів незабутній вечір, оскільки в підсумку був вилучений за друге порушення правил на 87-й хвилині, залишивши свою команду грати останні кілька хвилин удесятьох. У підсумку обом сторонам довелося задовольнятися одним очком, але вболівальники отримали задоволення від захопливої гри у футбол. «Реал Сосьєдад» показав хорошу гру, особливо вразили Сільва та Оярсабаль, а «Жирона» буде задоволена грою Стуані та його вдало забитим голом. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував найкращі футбольні якості Ла Ліги і надовго запам’ятається вболівальникам обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Реал С-дад, Жирона — Вільярреал.