Салернітана — Аталанта — 1:0. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:42 13 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) та ... Салернітана — Аталанта — 1:0. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) та Аталанта (Бергамо).

Салернитана - Аталанта - 1:0. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Аталанта - 1:0. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 35-й тур

Салернітана (Італія) — Аталанта (Бергамо) — 1:0 (0:0)
Голи: Кандрева (90+2)

Предупредження: Джорджіо Скальвіні (49), M. Lovato (59), Мартен де Роон (60), Кулібалі (76)

Огляд матчу Салернітана — Аталанта:

Матч між «Салернітаною» та «Аталантою» став одним із найбільш пам’ятних. У першому таймі обидві команди грали на рівних, і жодна з них не змогла влучити у площину воріт. У другому таймі гравці «Салернітани» вийшли вперед, вирішивши взяти гру під свій контроль. Однак тільки на останніх хвилинах гри вони нарешті забили переможний гол. Протягом усієї гри обидві команди провели безліч замін. «Аталанта» почала другий тайм упевнено, замінивши М. Пасаліча на Р. Хойлунда на 46-й хвилині, а потім Б. Соппі на К. Околі на 48-й хвилині.

Однак найбільший вплив на гру справив гравець «Салернітани» А. Кандрева, який вийшов із лави запасних на 80-й хвилині та допоміг здобути перемогу. У грі також було багато жовтих карток: одну отримав Дж. Скальвіні з «Аталанти» на 49-й хвилині, потім М. Ловато з «Салернітани» на 59-й хвилині та М. Де Рун на 60-й хвилині. Л. Кулібалі із «Салернітани» також отримав жовту картку на 76-й хвилині. На 65-й хвилині Д. Сапата був замінений на Л. Мюріеля у складі «Аталанти», але цього виявилося недостатньо, щоб переломити хід гри на свою користь. «Салернітана» зробила три вирішальні заміни: на 66-й хвилині П. Маццоккі замінив Г. Кастаноса, на 80-й хвилині Е. Ботейм замінив А. Кандреву, а на 89-й хвилині Т. Вільєна замінив Е. Бохінена. Переможний гол був забитий на останній хвилині гри гравцем «Салернітани» А. Кандревою, який провів на полі всього 10 хвилин. Цей гол забезпечив вирішальну перемогу «Салернітані» і став свідченням наполегливості та рішучості команди. Загалом, це була захоплива і напружена гра у футбол між двома рівними командами. Обидві команди вели наполегливу боротьбу, але в підсумку перемога залишилася за «Салернітаною». Тепер вони можуть святкувати заслужену перемогу над своїми суперниками в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Салернітана, Аталанта — Верона.