Спеція — Мілан — 2:0. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:43 13 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і ... Спеція — Мілан — 2:0. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і Мілан (Італія).

Специя - Милан - 2:0. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаСпеция - Милан - 2:0. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 35-й тур

Спеція (Італія) — Мілан (Італія) — 2:0 (0:0)
Голи:

Предупредження: Кельвін Аміан (38)

Огляд матчу Спеція — Мілан:

У напруженому матчі Серії А між «Спецією» та «Міланом» на стадіоні «Альберто Пікко» обидві команди в перерві матчу вели з рахунком 0:0. Однак саме «Спеції» вдалося вийти вперед, вигравши матч із рахунком 2:0. Матч характеризувався агресивною грою, обидві команди отримали жовті картки. Гравець «Спеції» К. Аміан був вилучений на 38-й хвилині, а гравець «Мілана» Б. Діас отримав жовту картку на 52-й хвилині. Спеція зробила вирішальну заміну на 64-й хвилині, випустивши М. Бурабіа замість С. Журковскі. AC Milan також зробив дві заміни в ту ж хвилину: А. Саелемакерс замінив К. Де Кетелере, а Т. Ернандес — Ф. Балло-Тура.

Заміни мало змінили хід гри, і на 75-й хвилині «Спеція» вирвала перемогу завдяки голу П. Вишневського. AC Milan спробував зрівняти рахунок, зробивши ще дві заміни на 71-й хвилині: Й. Адлі замінив Б. Діаса, а О. Жиру вийшов замість А. Ребича. Однак це був не їхній день, і «Спеція» оформила перемогу на останніх хвилинах матчу, коли С. Еспозіто забив на 85-й хвилині. AC Milan зробив останню заміну, замінивши Ф. Томорі на Д. Калабрію на 85-й хвилині, але було занадто мало і занадто пізно. Загалом, це був хороший матч для обох команд, але в кінцевому підсумку перемога залишилася за «Спецією». Перемога надасть їм такий необхідний імпульс, тоді як «Мілан» залишиться розмірковувати про втрачені можливості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Спеція, Мілан — Сампдорія.