Інгулець — Шахтар — 0:2. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:44 13 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і ... Інгулець — Шахтар — 0:2. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і Шахтар (Донецьк).

Ингулец - Шахтер - 0:2. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистикаИнгулец - Шахтер - 0:2. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 26-й тур

Інгулець (Петрове) — Шахтар (Донецьк) — 0:2 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Інгулець — Шахтар:

У довгоочікуваному поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Арена Львів» «Інгулець» зустрівся з донецьким «Шахтарем». Обидві команди прагнули перемоги, але саме донецький «Шахтар» здобув перемогу над своїми грізними суперниками з рахунком 0:2. У першій половині матчу обидві команди вели запеклу боротьбу. Попри те, що «Інгулець» створив кілька моментів, вони не змогли реалізувати їх у голи, і рахунок у перерві став 0:0. Але в другому таймі все швидко змінилося: на 51-й хвилині донецький «Шахтар» вийшов уперед завдяки голу Ю. Коноплі. На 60-й хвилині донецька команда зробила кілька ключових замін: К. Келсі вийшов замість Д. Сікана, а Ю. Конопля був замінений на Г. Гочолейшвілі. Ці ходи окупилися, коли донецький «Шахтар» подвоїв свою перевагу на 85-й хвилині завдяки голу В. Павлова.

«Інгулець» також здійснив кілька замін: на 46-й хвилині О. Осипенка замінив М. Мельничук, а на 68-й хвилині О. Сітало та І. Головкіна замінили М. Марусич та О. Козак відповідно. На 81-й хвилині замість О. Білика вийшов В. Сидоренко, а на 86-й хвилині Ю. Козиренко замінив Д. Кравчука. Матч набув драматичного обороту на 78-й хвилині, коли інгулезець О. Паламарчук отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. А коли матч наближався до завершення, на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» А. Бондаренко. У підсумку донецький «Шахтар» вийшов заслуженим переможцем, домінуючи в другій половині матчу. Завдяки цій перемозі вони зміцнили свої позиції в Прем’єр-лізі та прагнутимуть розвинути цей успіх у наступному матчі. Тим часом «Інгулець» прагнутиме оговтатися від поразки та повернутися на переможний шлях.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Інгулець, Шахтар — Верес.