«Динамо» ми перемогли заслужено», — захисник «Чорноморця»

2023-05-14 09:32 Захисник одеського «Чорноморця» Ілля Путря — про перемогу своєї команди над київським «Динамо» (3:2) у вчорашньому ... «Динамо» ми перемогли заслужено», — захисник «Чорноморця»

Захисник одеського «Чорноморця» Ілля Путря — про перемогу своєї команди над київським «Динамо» (3:2) у вчорашньому матчі 26-го туру чемпіонату України.

Ілля Путря. Фото - Ю.Юр'єв

«Не знаю, чому ми пропустили два швидкі голи в другому таймі. У перерві домовлялися, що з перших хвилин другого тайму будемо грати так само уважно, як грали на початку матчу, але щось пішло не так.

Утім, головне, що потім ми зібралися, продовжили грати у свій футбол і забили дуже важливий гол. Вважаю, ми заслужено перемогли. Динамівці в день народження свого клубу, напевно, виходили на цю гру з подвійною мотивацією. Але ми показали характер, виграли в такого заслуженого опонента», — сказав Путря в коментарі «ПроФутбол Digital».

Кращий коментар

auto-firstname
Tomas Torquemada - Наставник
14.05.2023 10:46
Прошу принять без обиды мои выводы по игре , которую динамовцы поиграли в день рождения клуба , но к контратакам соперника полузащита не готова , да изредка неплохо держали позиционно мяч , но при его потере не знали , а что же делать в первое мгновение. Тот же ваш Дячук в организации атаки - шо Куман , но и в обороне он такой же медлительный и неповоротливый как - Куман. Уверен Демченко один из кандидатов на лучшего игрока тура , а Григорчук как тренер , но тур только начался. Надеюсь , что 2 сентября одесситы от своей команды не получат подобный подарунок .