Верона — Торіно — 0:1. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-15 08:34 14 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Торіно — 0:1. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

14 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Торіно (Турин).

Верона - Торино - 0:1. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Торино - 0:1. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 35-й тур

Верона (Італія) — Торіно (Турин) — 0:1 (0:1)
Голи: Влашич (29)

Предупредження: Іван Іліч (25), А. Тамезе (45+2)

Огляд матчу Верона — Торіно:

Верона і Торіно зустрілися один з одним у матчі Серії А на стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді, обидві команди прагнули до перемоги. Матч розпочався з інтенсивних дій з обох сторін, причому «Верона» прагнула якомога швидше вийти вперед. Однак захист «Торіно» тримався стійко, і воротар Ваня Мілінкович-Савич зробив кілька вражаючих сейвів. Перша заміна в грі відбулася на 23-й хвилині: Д. Коппола з Верони був замінений на Г. Маньяні в спробі посилити атакувальну міць команди. Лише за дві хвилини потому Іван Іліч із «Торіно» отримав жовту картку за фол на Адрієні Тамезе з «Верони». На 29-й хвилині на табло з’явився перший гол у грі, і це був Н. Влашич із «Торіно», який красиво пробив повз воротаря «Верони». Перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь «Торіно».

Однак «Верона», схоже, була сповнена рішучості відігратися в другому таймі. Це було видно за двома швидкими замінами: О. Дуда замінив С. Верді, а Ж. Кабаль був замінений на П. Давидовича. Другий тайм почався з атак «Верони», але їм не вдавалося прорватися крізь щільну оборону «Торіно». На 60-й хвилині вони зробили четверту заміну в матчі, де О. Дуда був замінений на Я. Браафа. Торіно також зробив зміни на 60-й хвилині, де Денніс Сек вийшов замість Н. Влашича, який забив гол. Коффі Джіджі з «Торіно» отримав попередження на 63-й хвилині за грубе захоплення. Торіно зробив ще дві заміни на 69-й хвилині, коли П. Шурс замінив Коффі Джіджі, а П. Пеллегрі вийшов замість А. Санабрії. Олівер Абільдгаард із Верони отримав жовту картку на 70-й хвилині, і хвилювання в матчі почало загострюватися. Верона зробила останню заміну на 77-й хвилині, коли Ф. Депаолі був замінений на М. Фараоні. Лише через дві хвилини Ф. Депаолі отримав жовту картку. Депаолі отримав жовту картку за грубу гру проти гравця «Торіно» П. Шурса. Торіно зробив дві останні заміни на 90-й хвилині: Р. Вієйра вийшов замість С. Вієйра вийшов замість С. Річчі, а В. Лазаро замінив Й. Карамоха. Пролунав фінальний свисток, і матч закінчився перемогою «Торіно» з рахунком 0:1. Незважаючи на зусилля Верони в другому таймі, вони не змогли зрівняти рахунок. Цей захопливий матч залишив уболівальників у передчутті наступного поєдинку між цими двома командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Верона, Торіно — Фіорентина.