Сампдорія — Емполі — 1:1. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-15 23:45 15 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сампдорія (Генуя) та ... Сампдорія — Емполі — 1:1. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

15 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сампдорія (Генуя) та Емполі (Італія).

Сампдория - Эмполи - 1:1. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаСампдория - Эмполи - 1:1. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 35-й тур

Сампдорія (Генуя) — Емполі (Італія) — 1:1 (1:0)
Голи: A. Zanoli (34) — R. Piccoli (90+3)

Попередження: Бруно Аміоне (28), Альберто Грассі (43), Джуричич (59), M. Pjaca (72), Н. Камб’ягі (75), Габб’ядіні (77), Ф. Парізі (86)

Огляд матчу Сампдорія — Емполі:

Матч між «Сампдорією» та «Емполі» тримав уболівальників у напрузі. Граючи в лізі Серії А, обидві команди виклалися на повну котушку на стадіоні «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс». Гра почалася в напруженому ключі, обидві команди демонстрували своє бажання взяти гру під контроль. На 28-й хвилині гравець Сампдорії Б. Аміоне отримав жовту картку, що підкреслило грубий характер матчу. Однак перша велика заміна відбулася у складі Емполі на 32-й хвилині, коли С. Валукевич змінив А. Ісмайлі. Одразу ж після цього Сампдорія увірвалася у ворота суперника, і А. Дзанолі забив вирішальний гол на 34-й хвилині. Господарі поля вийшли вперед, але гра була далека від завершення. У наступні хвилини гравець «Емполі» А. Грассі отримав жовту картку, що свідчить про змагальний і фізичний характер матчу. На початку другого тайму «Емполі» здійснив дві ключові заміни на 56-й хвилині, випустивши Л. Хендерсона і М. П’яцу замість М. Дестро. На 59-й хвилині гравець Сампдорії Ф. Джуричич отримав жовту картку, поповнивши рахунок карток обох команд.

На 67-й хвилині Сампдорія замінила Ф. Квальяреллу на С. Ламмерса, а гравець Емполі М. Пьяца отримав жовту картку на 72-й хвилині. Н. Камб’ягі з «Емполі» також отримав жовту картку на 75-й хвилині, а М. Габб’ядіні з «Сампдорії» — на 77-й хвилині. В останні хвилини гри Сампдорія замінила Б. Аміоне на Н. Мурру на 81-й хвилині. Емполі також зробив ще дві заміни, випустивши Р. Пікколі та Дж. Пікколі та Дж. Акпа Акпро замість Н. Камб’яджі та А. Грассі на 85-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля «Емполі», вони все-таки змогли забити такий необхідний гол на 90-й хвилині, коли Р. Пікколі зрівняв рахунок — 1:1. Гра закінчилася внічию, обидві команди заробили очки у впертій боротьбі. Загалом, матч між «Сампдорією» та «Емполі» був напруженим, конкурентним і фізичним. Загалом було видано вісім жовтих карток, і було ясно, що обидві команди викладалися на повну. Хоча «Сампдорія» захопила лідерство на початку гри, «Емполі» відмовився здаватися, забивши вирішальний гол на останніх хвилинах, щоб зберегти очко. Це був матч, який нагадав уболівальникам, чому футбол є таким захопливим і непередбачуваним видом спорту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Сампдорія, Емполі — Ювентус.