Лестер — Ліверпуль — 0:3. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-16 00:00 15 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і ... Лестер — Ліверпуль — 0:3. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

15 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Лестер - Ливерпуль - 0:3. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаЛестер - Ливерпуль - 0:3. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Лестер (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 0:3 (0:2)
Голи: К. Джонс (33), К. Джонс (36), Трент Александр-Арнольд (71)

Попередження: R. Перейра (53), Конате (86), Люк Томас (90+1)

Огляд матчу Лестер — Ліверпуль:

В один із днів Прем’єр-ліги на стадіоні «Кінг Пауер» відбулося протистояння між «Лестером» і «Ліверпулем». Це був захопливий матч, який залишив любителів футболу на краю своїх місць до самого останнього свистка. За рахунку 0:2 у перерві «Ліверпуль» захопив перевагу, яку зберігав протягом усієї гри, закінчивши її з рахунком 0:3. Матч почався з боротьби обох команд за володіння м’ячем, але першим на табло з’явився «Ліверпуль». На 33-й хвилині гравець «Ліверпуля» К. Джонс забив приголомшливий гол, який залишив воротаря «Лестера» в заціпенінні. Незабаром після цього, на 36-й хвилині, К. Джонс завдав ще одного удару, подвоївши перевагу «Ліверпуля» і чинячи величезний тиск на «Лестер». Лестер спробував відігратися, але захист Ліверпуля був занадто сильним. На 53-й хвилині гравець «Лестера» Р. Перейра отримав жовту картку, що посилило тиск на господарів поля. Невдовзі після цього «Лестер» зробив першу заміну в матчі: У. Ндіді вийшов замість П. Дака, а Х. Барнс — замість Тете.

Незважаючи на заміни, «Ліверпуль» продовжував домінувати на полі. На 71-й хвилині Т. Александер-Арнольд забив ще один гол, вивівши «Ліверпуль» уперед 3:0. Намагаючись змінити склад, «Ліверпуль» зробив три заміни: Л. Діас вийшов замість Діого Жоти, а Дж. Хендерсон замінив Дж. Мілнера. Потім К. Джонс поступився місцем Ф. Карвальо. Ближче до кінця гри, на 86-й хвилині І. Конате з «Ліверпуля» отримав жовту картку. Ліверпуль зробив останню заміну: М. Салах вийшов замість Х. Елліотта. Лестер також здійснив заміну: на 89-й хвилині Дж. Еванс замінив Х. Соуттара. У доданий час гравець «Лестера» Л. Томас отримав жовту картку, але було вже надто пізно — «Ліверпуль» здобув комфортну перемогу з рахунком 3:0. Насамкінець можна сказати, що це був хороший матч з обох сторін, але клінічна гра «Ліверпуля» виявилася надто складною для «Лестера». Перемога допомогла «Ліверпулю» піднятися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, в той час як «Лестер» продовжував втрачати очки. Вболівальники обох команд з нетерпінням чекатимуть, як вони виступлять у наступних матчах і чи зможе «Ліверпуль» зберегти свою вражаючу форму.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Лестер, Ліверпуль — Астон Вілла.