Інтер — Мілан — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-05-17 00:00 16 травня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Мілан (Італія). ... Інтер — Мілан — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

16 травня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Мілан (Італія).

Интер - Милан - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаИнтер - Милан - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Інтер (Мілан) — Мілан (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Lautaro Martínez (74)

Предупредження: Малік Тіо (56), Барелла (79), Сандро Тоналі (79), Lautaro Martínez (81), Крунич (81), Томорі (81)

Огляд матчу Інтер — Мілан:

На стадіоні «Джузеппе Меацца» відбувся довгоочікуваний футбольний матч між командами «Інтер» і «Мілан», обидві команди прагнули домогтися перемоги в Лізі чемпіонів УЄФА. У перерві рахунок був рівним — 0:0, і обидві команди старанно оборонялися. У другому таймі «Інтер» зробив вирішальну заміну на 44-й хвилині, випустивши Генріха Мхітаряна замість Марсело Брозовича. На 56-й хвилині «Мілан» отримав жовту картку за фол, вчинений Мохамедом Тіау, який був замінений на 64-й хвилині на П’єра Калулу. «Інтер» зробив сміливий хід на 66-й хвилині, замінивши Едіна Дзеко на Ромелу Лукаку і Федеріко Дімарко на Робіна Госенса. Це рішення окупилося на 74-й хвилині, коли Лаутаро Мартінес забив гол за «Інтер», вивівши його в лідери.

AC Milan зробив дві заміни на 76-й хвилині, випустивши Єнса Петтера Гауге замість Алексіса Саелемакерса і Брахіма Діаса замість Дівока Орігі. У міру того, як матч загострювався, обидві команди отримали жовті картки. Ніколо Барелла з «Інтера» отримав жовту картку на 79-й хвилині, а Тіав, Сандро Тоналі, Рафаель Леао і Фікайо Томорі з «Мілана» — на 56-й, 79-й, 81-й і 81-й хвилинах відповідно. На 84-й хвилині «Інтер» зробив ще дві заміни, випустивши Роберто Гальярдіні замість Барелли і Хоакіна Корреа замість Мартінеса. Незважаючи на спроби «Мілана» зрівняти рахунок, матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Інтера». Загалом, це був захопливий матч із напруженими моментами та стратегічними замінами. Мартінес з «Інтера» проявив себе як видатний гравець, забивши гол, який забезпечив перемогу його команди. Обидві команди, безсумнівно, продовжать наполегливу боротьбу в Лізі чемпіонів УЄФА.