Ман.Сіті — Реал — 4:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-05-18 11:00 17 травня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Реал (Мадрид). ... Ман.Сіті — Реал — 4:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

17 травня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Реал (Мадрид).

Ман.Сити - Реал - 4:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Реал - 4:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ман.Сіті (Англія) — Реал (Мадрид) — 4:0 (2:0)
Голи: Сілва (23), Сілва (37), Аканджі (76), Х. Альварес (90+1)

Попередження: Рубен Діас (50), Карвахаль (55), Я. Гюндоган (62), Камавінга (75), Гріліш (90+1)

Огляд матчу Ман.Сіті — Реал:

«Манчестер Сіті» виявився занадто сильним для мадридського «Реала» в матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Етіхад», здобувши домінуючу перемогу з рахунком 4:0. Господарі поля почали з розгромної перемоги, забивши два м’ячі завдяки голу Бернарду Сілви, причому голи на 23-й і 37-й хвилинах задали тон усьому матчу. У другому таймі «Реал Мадрид» спробував відігратися, але не зміг створити реальної загрози воротам «Манчестер Сіті». Напруга закипіла, коли обидві сторони отримали шквал жовтих карток: Рубен Діаш та Ілкай Гюндоган отримали їх за господарів, а Даніель Карвахаль та Едуардо Камавінга були попереджені за «Реал Мадрид». Намагаючись переломити хід матчу, тренер «Реала» Карло Анчелотті зробив подвійну заміну на 63-й хвилині, випустивши на поле А. Рюдігера і Л. Модріча.

Однак цей хід не приніс результатів, оскільки «Манчестер Сіті» продовжував домінувати. Гол М. Аканджі на 76-й хвилині фактично завершив матч як змагання, і «Манчестер Сіті» впевнено повів 3:0. Потім господарі поля зробили заміну, випустивши Р. Махреза замість Ілкая Гюндогана, в той час як «Реал Мадрид» представив три заміни — Лукас Васкес, А. Чуамені та Дані Себальос. Ближче до кінця матчу «Манчестер Сіті» поповнив свій рахунок голом Х. Альвареса на 90-й хвилині, фактично оформивши свою перемогу. Ніч «Реала» була ускладнена тим, що Джек Гріліш отримав попередження на останніх хвилинах матчу. Загалом, це був приголомшливий виступ «Манчестер Сіті», який виявився занадто гарним для своїх суперників цього вечора. Команда, безсумнівно, вважатиметься одним із фаворитів на перемогу в Лізі чемпіонів УЄФА цього року, а такі виступи, як цей, тільки підкреслюють їхню якість.